معاملات روز برنامه اندروید: Reventure، Dark Rage، موارد دیگر

تخفیف‌های امروزی بازی‌ها و برنامه‌های اندرویدی Google Play اکنون آماده است و به تبلیغات پیش‌سفارش امروز صبح در گوشی هوشمند کاملاً جدید سونی Xperia 5 IV می‌پیوندید که به شما کمک می‌کند. رایگان جفت هدفون XM4 ANC. در مورد برنامه‌ها، مجموعه ما با عناوینی مانند Reventure، Dwarf Journey، Dark Rage، KEMCO RPGs، Mortal Crusade و غیره سرفصل‌هایی دارد. برای یک نگاه کامل به همه بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار یک معامله در حال انجام بر روی Samsung Galaxy Tab S8، معاملات سخت افزاری اندروید امروز توسط گوشی هوشمند کاملا جدید سونی Xperia 5 IV با یک رایگان یک جفت هدفون XM4 ANC متصل شده است. علاوه بر این کاهش قیمت‌ها در جدیدترین شارژرهای دیواری USB-C دوگانه اسپیگن، می‌خواهید پیش از شروع به جمع‌بندی لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند امروزی، از رویدادهای تخفیف روز کارگر با تخفیف‌های نادر در مجموعه گسترده‌ای از تجهیزات اندرویدی لذت ببرید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Reventure:

مسیرت را انتخاب کن، هر تصمیمی به پایانی جدید می انجامد. آیا واقعی را پیدا خواهید کرد؟ آیا چنین چیزی وجود دارد؟ فقط یک راه برای دانستن … دنیا با هر بازی جدید تغییر نمی کند، شما تغییر می دهید. خوب، در واقع تغییر می کند، اما این رازی است که شما باید بدانید. شخصیت های جدید قابل بازی، نکات، لباس ها، جلوه های بصری و موارد دیگر! آنها راز هستند. بنابراین ما آنها را در اینجا خراب نمی کنیم حتی یک بازی ساده و در عین حال شگفت انگیز مانند این زمان زیادی را صرف می کند و انبوهی از پول برای ساختن آن نیاز دارد، اما شما می توانید آن را تنها با چند دلار دریافت کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!