معاملات روز برنامه اندروید: Railways، Traffix، Package Inc، Nimian Legends، و موارد دیگر

اکنون زمان بهترین معاملات برنامه اندروید در روز سه شنبه به لطف Google Play است و همه چیز اکنون برای حذف در زیر آماده شده است. در معاملات امروز سامسونگ Galaxy Tab S8 و همچنین شارژر سریع 30 واتی USB-C Google و Chromecast با Google TV تا زمانی که در آن هستید، غرق شوید. مجموعه برنامه های ما با عناوینی مانند Railways، Traffix: Traffic Simulator، Package Inc، FolderSync Pro، Nimian Legends: Vandgels و موارد دیگر سرلوحه آن قرار دارد. برای نگاهی دقیق تر به همه بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار قرارداد در حال انجام روی Samsung Galaxy Z Fold 3 5G، ما اکنون در حال پیگیری پیشنهادات قابل توجه در Samsung Galaxy Tab S8 و تبلت‌های دیگر هستیم. 200 دلار. این تخفیف‌ها به کاهش قیمت Chromecast با Google TV و شارژر سریع 30 واتی USB-C Google و همچنین فروش جعبه طلایی Anker از 22 دلار و همه چیز در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد راه آهن:

آیا برای بازی‌های شبیه‌ساز قطار سلیقه‌ای دارید؟ Railways یک بازی شبیه سازی است که در آن قطار، مسافر و راه آهن دارید. هدف شما مدیریت استراتژیک قطارها بین مسیرها، سوار کردن مسافران و جلوگیری از تصادفات است. ماموریت شما زمانی کامل می شود که تمام مسافران را جمع آوری کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!