معاملات روز اپلیکیشن اندروید: صلح، مرگ! 2، EZ Notes، Twilight Pro Unlock، REDDEN، موارد دیگر

با پیوستن به همه چیز در مرکز معاملات Prime Day 2022 ما، همه بهترین تخفیف‌های برنامه اندروید امروزی اکنون آماده ارائه هستند. نکات برجسته در بخش سخت‌افزاری شامل OnePlus 10 Pro و پایین‌ترین قیمت‌های جدید در گوشی‌های Samsung Galaxy S22/+/Ultra و همچنین تبلت S8/+ و Galaxy Book سامسونگ در کنار هر چیزی که در اینجا خواهید یافت. در مورد برنامه ها، مجموعه ما دارای عناوینی مانند REDDEN، Peace، Death است! 2، EZ Notes، MAYATCH، Twilight Pro Unlock و موارد دیگر. برای اطلاع از بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

Prime Day 2022 با تخفیف‌های کمیاب روی OnePlus 10 Pro در کنار کم‌ترین قیمت‌ها در گوشی‌های Samsung Galaxy S22/+/Ultra و همچنین مدل‌های Z Fold و Flip 3 در حال اوج‌گیری است. فقط مطمئن شوید که از پیشنهادات تبلت S8/+ سامسونگ و گلکسی بوک، این قرارداد برای تبلت 11 اینچی 128 گیگابایتی Tab P11 Plus Lenovo و هر چیز دیگری در مرکز معاملاتی Prime Day 2022 ما استفاده کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

بیشتر در مورد صلح، مرگ! 2:

در مکانی فراتر از زمان و مکان، دروها اتحادیه مستقلی را تشکیل دادند تا دیگر مجبور نباشند پاسخگوی Horsemen of the Apocalypse باشند. با عدم وجود نامزد قابل قبول برای مقام رهبری اتحادیه، جو اتحادیه به هرج و مرج سعادتمندی فرو رفته است که برای بهره وری عالی نیست. خوشبختانه، یک درو جدید یک روز به عنوان مرتب کننده استخدام می شود – شما.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!