Pavilion، ProCam X، Evoland 2، بیشتر

نسخه دوشنبه بعدازظهر شما از بهترین معاملات و بازی‌های اندرویدی شما اکنون آماده است تا به پایان برسد. همچنین تخفیف‌های نرم‌افزاری با کاهش قیمت جدیدترین Galaxy Z Fold 4 سامسونگ، OnePlus 10 Pro 5G، و تخفیف قابل‌قبول در Chromecast با Google TV 4K همراه است. اما در حال حاضر همه چیز مربوط به برنامه‌هایی است که معاملات امروزی با عناوینی مانند Pavilion: Touch Edition، ProCam X، Evoland 2، YoWindow Weather، Hack، Slash، Loot، Crystalline و غیره دارند. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروز برنامه های اندرویدی که توسط Google Play ارائه شده است، به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت‌افزاری امروزی آندروید توسط جدیدترین گلکسی زد فولد 4 سامسونگ تاشو با پایین‌ترین قیمت تمام شده در سرلوحه قرار دارد. 1500 دلار. این قرارداد به OnePlus 10 Pro 5G با دوربین 48 مگاپیکسلی Hassleblad در پایین ترین سطح جدید می پیوندد. 600 دلار و همچنین تخفیف امروز در Chromecast با Google TV 4K، یک پیشنهاد خوب در بلوتوث فوق‌قابل حمل Go 3 JBL، و مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد غرفه:

دوبله شده به عنوان یک ماجراجویی گیج کننده چهارم نفره – بازی PAVILION برنده جوایز چندگانه شما را مستقیماً بدون هیچ آموزش یا توضیح ابتدایی وارد دنیای اسرارآمیز و جوی خود می کند. شخصیت اصلی اسرارآمیز را از طریق یک مکان رویایی سورئال که در آن واقعیت با فانتزی برخورد می کند، راهنمایی کنید. از طریق کنترل‌های لمسی بصری با محیط – صداها، نورها، اشیاء فیزیکی – تعامل داشته باشید. یک بازی پازل که از طریق کاوش و تصاویر صوتی و تصویری به تصویر کشیده شده است که به طور کامل در آثار هنری دو بعدی دست ساز زیبا و یک منظره صوتی ماورایی تحقق یافته است.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!