معاملات روز برنامه اندروید: Niffelheim، Reminder Pro، Vengeance RPG 2D، موارد دیگر

نسخه پنج‌شنبه‌ای ما از بهترین تخفیف‌های برنامه اندروید اکنون آماده است تا به پایین‌ترین قیمت در ترموستات Nest Google و همچنین این بسته Samsung Galaxy Tab S7 FE و قاب‌های رسمی Google Pixel 6/Pro بپیوندد. مجموعه برنامه های تخفیف خورده ما با عناوینی مانند Vengeance RPG 2D، Dungeon of the Endless: Apogee، Niffelheim، Contacts Widget، Reminder Pro و غیره سرفصل دارد. برای نگاهی دقیق تر به بهترین معاملات امروزی بازی ها و برنامه های اندروید، به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

ممکن است Prime Day اکنون آمده و رفته باشد، اما ما امروز در حال پیگیری برخی کاهش قیمت‌های قابل توجه در تجهیزات اندرویدی هستیم که به همان اندازه خوب یا حتی بهتر هستند. برای شروع، ما در ترموستات Nest Google در پایین ترین زمان خود داریم 86 دلار. این پیشنهاد به این بسته Samsung Galaxy Tab S7 FE و همچنین کاهش قیمت قابل توجه در قاب‌های رسمی Google Pixel 6/Pro، این شارژر iOttie Made for Google iON Wireless Duo 15W و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد، می‌پیوندد.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد نیفلهایم:

هر کسی را که جرات حمله به سرزمین شما را دارد درهم بشکنید. هر دشمن سقوط کرده شما را به آسگارد نزدیکتر می کند! استخوان ها، دندان ها، خز – از همه اینها به عنوان سلاح و زره خود استفاده کنید. قلعه ای بسازید که شما را از حملات دشمن بپوشاند و همچنین به شما کمک کند تا مهاجمان را نابود کنید. کشیش های مرگ اولتیماتوم صادر خواهند کرد. آیا دستورات آنها را اجرا می‌کنید یا رد می‌کنید و به مبارزه عوامل مرده آنها می‌پیوندید؟


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور