معاملات روز برنامه اندروید: Muse Dash، Tempest، Majesty Fantasy Kingdom، و موارد دیگر

نسخه جمعه شما از بهترین تخفیف‌های برنامه‌های اندروید توسط Google Play اکنون آماده است و در زیر منتظر می‌مانید. پیشنهادات نرم افزاری امروزی با کاهش قیمت قابل توجه در Samsung Galaxy Buds 2، ساعت هوشمند Wear OS Skagen Falster 3 و این تخفیف ها در مورد Google Pixel 6 همراه است، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه ها مربوط می شود. مجموعه ما با عناوینی مانند Muse Dash، Tempest، Majesty: The Fantasy Kingdom، Sentinels of the Multiverse، Ant Raid، Grand Prix Story و غیره سرفصل‌هایی دارد. برای نگاهی دقیق تر به همه بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، به پایین پرش بروید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در حالی که معاملات تاشو سامسونگ Galaxy Z Flip 3 5G و Galaxy Z Fold 3 5G این آخر هفته ادامه دارد، امروز ساعت هوشمند Wear OS Skagen Falster 3 را در پایین ترین سطح خود در سال 2022 مشاهده کردیم. این پیشنهاد به تخفیف‌های Samsung Galaxy Buds 2 با شارژ ANC و Qi می‌پیوندد 91.50 دلار و همچنین تمام پیشنهادات افزودنی امروزی از جمله قاب‌های Google Pixel 6 در پایین صفحه 25.50 دلار و همه چیز در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Muse Dash:

دختران دوست داشتنی یا موسیقی ریتمیک؟ اگر جایی برای شما وجود دارد که هر دوی آنها را داشته باشید … باید بهشت ​​پارکور و بازی ریتم باشد. با موسیقی برقصید و دشمنان را در هوا و زمین شکست دهید. همچنین مراقب موانع باشید!! چه بازی ریتمی آسان و مبتدی… چه کسی می گوید که برای برنده شدن باید حس ریتم قوی داشته باشید؟


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

مطالب پیشنهادی  OpenX Ad Exchange توسط FTC برای هدف قرار دادن کودکان نوپا جریمه شد
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور