معاملات روز اپلیکیشن اندروید: Monster Hunter، Little Kingdoms، Whispering Willows، موارد دیگر

همه بهترین تخفیف‌های برنامه اندروید در روز پنج‌شنبه اکنون در زیر توسط Google Play در دسترس هستند. فقط مطمئن شوید که به پیشنهاد امروز صبح در Galaxy Tab S7 FE سامسونگ و همچنین پایین‌ترین قیمت‌های جدید ۲۰۲۲ در جدیدترین دوربین‌های Nest Google وارد شده‌اید، سپس برای همه نیازهای برنامه تخفیف‌خورده خود به اینجا برگردید. پیشنهادات برجسته شامل داستان‌های شکارچی هیولا، سفر کوتوله، پادشاهی کوچک کوچک، Whispering Willows و غیره است. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندروید امروز توسط Galaxy Tab S7 FE سامسونگ با پوشش رسمی برگه در 450 دلار (قیمت 610 دلار). فقط مطمئن شوید که از پیشنهاداتی که در جدیدترین دوربین‌های Nest Google مشاهده کرده‌ایم که اکنون شاهد پایین‌ترین قیمت 2022 هستند، استفاده کنید. 80 دلار. سپس این معامله را در Chromebook 14 HP با صفحه نمایش 1080p و هارد اکسترنال 18 ترابایتی Seagate و همچنین همه چیزهایی که در خلاصه معاملات لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما وجود دارد، بررسی کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Monster Hunter Stories:

هیولاها و پیوندهایی که با آنها ایجاد می کنید، ستون فقرات ماجراجویی شما هستند. محیط‌های وسیع و سیاه چال‌ها را کاوش کنید تا لانه‌های هیولا را پیدا کنید و تخم‌هایی را که پیدا می‌کنید برای بیرون آوردن هیولاهای جدید بازگردانید! بهبودهای جدید شامل گرافیک زیبا با وضوح بالا، رابط کاربری بهبود یافته و ویژگی جدید ذخیره خودکار است!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!