MO Astray، Golf Peaks، Float It، One Deck Dungeon، بیشتر

تخفیف‌های امروزی برنامه‌های اندروید اکنون در اختیار Google Play هستند. فقط مطمئن شوید که نگاه دقیق تری به Galaxy Watch 5 که به تازگی منتشر شده است، داشته باشید 250 دلار به همان خوبی 100 دلار کاهش قیمت در ASUS Chromebook CM3، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه ها مربوط می شود. معاملات Headliner شامل عناوینی مانند MO: Astray، Neo Monsters، Golf Peaks، Float It: Multitasking Master، One Deck Dungeon و موارد دیگر است. برای نگاهی دقیق تر به همه بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندروید امروز با اولین کاهش قیمت در گلکسی واچ 5 سامسونگ که به تازگی عرضه شده است، سرلوحه آن است. 250 دلار. با رفتن به لپ‌تاپ‌ها، ASUS Chromebook CM3 با صفحه‌کلید جداشدنی را نیز داریم. 100 دلار تخفیف نرخ رفتن از آنجا، ما معاملاتی در مورد کارت‌های microSD محبوب EVO Select سامسونگ داریم، اولین نگاه ما به شارژر جدید Anker 30W Nano 3 USB-C GaN، و حتی موارد بیشتری در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمندمان.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد MO: Astray:

با بیدار شدن در یک آزمایشگاه تاریک، مرطوب و متروک، MO متوجه می شود که نه تنها باید با یک محیط بسیار خصمانه و شوم روبرو شود، بلکه باید با انسان هایی نیز روبرو شود که توسط گیاهان انگلی بیگانه تسخیر شده اند و اکنون در برزخی بی پایان بین مرگ گیر کرده اند. و تولد دوباره چه کسی باعث این فاجعه شد؟ و در این مسیر برای حل معمای وجود MO، ​​چه نوع آزمایش ها و مصیبت هایی در پیش است؟


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!