معاملات روز برنامه اندروید: Lonely Hacker، Galaxy Genome، VPN Pro، و موارد دیگر

بهترین تخفیف‌های امروزی اپلیکیشن‌های اندروید، اکنون به‌طور مستقیم توسط Google Play ارائه می‌شوند و اکنون در کنار کاهش قیمت‌های قابل توجه در Galaxy Tab S8 و Galaxy Tab A8 سامسونگ قرار دارند. 200 دلار. تخفیف‌های اپلیکیشن‌های امروزی با عناوینی مانند The Lonely Hacker، Galaxy Genome هستند [Space Sim], VPN Pro – یک بار برای مادام العمر، KNIGHTS و موارد دیگر پرداخت کنید. برای مشاهده دقیق‌تر بهترین تخفیف‌های امروزی اپلیکیشن اندروید، به قسمت زیر بروید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار معاملات مداوم بر روی شارژر بی‌سیم سه‌گانه، ما اکنون گلکسی تب اس 8 و گلکسی تب A8 سامسونگ را ردیابی می‌کنیم. 200 دلار. در بخش لوازم جانبی، کنترلر بازی Amazon Luna Cloud سازگار با اندروید اکنون در کنار بهترین قیمت در بیش از یک سال گذشته در درایو قابل حمل USB-C 5 ترابایت LaCie و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد، به پایین‌ترین قیمت خود رسیده است.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد هکر تنها:

هر بار که در دنیای جرایم سایبری غوطه ور می شوید، یک ماجراجویی سفارشی و متفاوت را تجربه کنید. شما هر روشی را که توسط هکرهای مدرن استفاده می شود، یاد خواهید گرفت و بر همه بردارهای حمله تسلط خواهید داشت، از رایج ترین تا انحصاری ترین آنها که تنها توسط کارشناسان امنیتی و خطرناک ترین مجرمان سایبری شناخته شده است.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!