Iron Marines Invasion، Neo Monsters، Star Launcher، و غیره

تخفیف‌های بازی و برنامه‌های اندروید امروز در زیر Google Play آماده هستند و در انتظار شما هستند. فقط مطمئن شوید که از افت قیمت مداوم در Google Pixel 6 و همچنین تخفیف صبح امروز Samsung Galaxy Buds Pro جلوگیری کنید، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه ها مربوط می شود. معاملات Headliner شامل یکی از اولین کاهش قیمت قابل توجه در Iron Marines Invasion، Neo Monsters، Star Launcher Prime، 911 Operator، Point و موارد دیگر است. برای نگاهی دقیق تر به مجموعه کامل معاملات امروز برنامه اندروید ما به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

کاهش مداوم قیمت در Google Pixel 6 در 399 دلار امروز ادامه دهید، اما ما همچنین در حال ردیابی تعداد زیادی از Samsung Galaxy Buds Pro با یکی از بهترین قیمت‌های سال هستیم. سپس می‌توانید به معامله امروز در تلویزیون هوشمند 55 اینچی Google 4K Hisense U7H 2022 و همچنین همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما موجود است، بپردازید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد حمله دریایی آهنین:

جهان های بی شماری را در اعماق فضا کشف و تسخیر کنید. داستان علمی تخیلی پر از چالش ها، نبردها و تهدیدهایی را باز کنید که شما را در سراسر کهکشان در یک سفر فوق العاده هدایت می کند. از مأموریت‌های مرحله‌ای منحصر به فرد و عملیات ویژه در جهان‌های جدید هیجان‌انگیز لذت ببرید، که هر کدام دارای زمین، سبک، دشمنان و شرایط خاص خود هستند. یاد بگیرید که چگونه آنها را یکی یکی شکست دهید! با دشمنان خارق‌العاده، ارتش‌های عظیم و موجودات بیگانه وحشی در ماموریت‌های سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز و گیم‌پلی rts مبارزه کنید. استراتژی خود را برای دفاع از صلح در کهکشان برنامه ریزی کنید!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!