معاملات روز برنامه اندروید: In Between, Mad King Ludwig, Dead Age, MAYATCH و موارد دیگر

معاملات Prime Day 2022 همچنان تا عصر امروز (اگر خوش شانس باشید) فعال خواهند بود، اما فعلاً ما در حال استراحت کوتاهی هستیم تا بهترین پیشنهادات برنامه اندروید امروز را برجسته کنیم. فقط مطمئن شوید که افت قیمت هنگفتی را که در گوشی‌های Samsung Galaxy S22/+/Ultra دنبال می‌کنیم، این پیشنهادات Galaxy Watch 4/Classic، و همه چیزهایی که در مجموعه اصلی Chromebook Prime Day ما در نظر گرفته‌ایم (هر چیز دیگری را می‌توانید پیدا کنید) از دست ندهید. در مرکز معاملات اصلی روز نخست ما در سال 2022). در مورد برنامه‌ها، نکات برجسته شامل معاملات In Between، Castles of Mad King Ludwig، Bridge Constructor Medieval، Dead Age، MAYATCH، بسته‌های آیکون رایگان و غیره است. همه بهترین تخفیف‌های اپلیکیشن اندروید امروز در زیر منتظر شما هستند.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

همانطور که به ساعات پایانی پرایم دی 2022 می رویم، مطمئن شوید که افت قیمت های مداوم در گوشی های Samsung Galaxy S22/+/Ultra و همچنین مدل های Z Fold و Flip 3، این پیشنهادات Galaxy Watch 4/Classic و سامسونگ را بررسی کنید. تبلت S8/+. مستقیماً به جمع اصلی Chromebook Prime Day ما برای معاملاتی که از شروع آن شروع می‌شوند، بروید 150 دلار قبل از کاوش در کاهش قیمت‌ها در جدیدترین دوربین‌های Nest Google. به‌علاوه، در پست لوازم جانبی تلفن هوشمند Prime Day ما انتظار بیشتری خواهید یافت.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

بیشتر در مورد In Between:

In Between در درون ذهن مردی قرار دارد که توسط یک پیچ و تاب بی رحمانه از سرنوشت آسیب دیده است. شما با هم در سفری در سر قهرمان داستان هستید، دنیایی که از قوانین فیزیک تبعیت نمی کند. ذهن خود را آزاد کنید و جاذبه را در بیش از 60 معما جذاب و منحصر به فرد، که به تمام هوش و چابکی شما نیاز دارد، سرپیچی کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

مطالب پیشنهادی  Android Auto 8.0 در حال عرضه است، هنوز هیچ نشانه ای از طراحی مجدد وجود ندارد
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور