Hydro Coach PRO، GPS Speed ​​Pro، Star Link 2، موارد دیگر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که قبل از شروع تعطیلات آخر هفته، بهترین پیشنهادات بازی و برنامه اندرویدی روز را جمع آوری کنیم. فقط مطمئن شوید که کاهش قیمتی را که در تبلت‌های Samsung Galaxy Tab A8، Galaxy Tab S7 FE و گوشی هوشمند Moto G Play قفل نشده داریم را بررسی کنید. در مورد برنامه‌ها، مجموعه ما با عناوینی مانند Hydro Coach PRO، GPS Speed ​​Pro، Star Link 2: Constellation، Shattered Plane و غیره سرفصل‌هایی دارد. برای مشاهده کامل بهترین معاملات روز جمعه برای بازی‌ها و برنامه‌های اندروید به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

بهترین پیشنهادات سخت‌افزار اندروید جمعه توسط تبلت‌های Samsung Galaxy Tab A8 منتشر شده است 180 دلار با قیمت پایین همیشه آمازون جدید و پیوستن به معاملات جاری در Galaxy Tab S7 FE سامسونگ. همچنین در گوشی بدون قفل Moto G Play، این تلویزیون TCL Android 4K و حتی موارد دیگر در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند، افت قیمت قابل توجهی داریم.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Hydro Coach PRO:

نوشیدن آب به طور منظم یک چالش بزرگ در زندگی روزمره است. دست ها بالا – واقعا چه کسی هر روز آب کافی می نوشد؟ Hydro Coach با محاسبه مقدار آب مورد نیاز، پیگیری آنچه می نوشید و به آرامی یادآوری زمان نوشیدن به شما کمک می کند. وقت آن است که قدرت آب را برای بهبود سلامت خود آزاد کنید. زیرا سلامتی شما ارزشش را دارد!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

مطالب پیشنهادی  ویژگی جدید: Index Merger - Majestic
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور