Hexologic، X Launcher Pro، بیشتر

معاملات امروزی برای بازی‌ها و برنامه‌های اندرویدی اکنون آماده عرضه به پایین هستند. فقط مطمئن شوید که افت قیمت مداوم گلکسی اس 22 پلاس مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 سامسونگ و معامله ای را که امروز صبح در جدیدترین نسل دوم Nest Hub گوگل مشاهده کردیم، بررسی کنید. در مورد تخفیف های برنامه امروز بعد از ظهر، مجموعه ما با عناوینی مانند سرفصل هایی مانند Hexologic، X Launcher Pro، Fenix ​​2 برای توییتر، Twilight Pro Unlock، Sleep as Android Unlock و غیره. برای مشاهده دقیق همه چیز، پرش را بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار یک در حال انجام 200 دلار کاهش قیمت گلکسی S22+ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 سامسونگ، پیشنهادات سخت افزاری امروز اندروید توسط جدیدترین نسل دوم Nest Hub گوگل با قیمت پایین جدید 2022 سرلوحه قرار گرفته است. فقط مطمئن شوید که تخفیف‌های جدید را در مورد جدیدترین هدفون‌های بی‌سیم واقعی آماده تناسب اندام Jabra، این پیشنهاد در شارژر 30 واتی USB-C GaN Belkin، و همه چیز در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما بررسی کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Hexologic:

یادگیری Hexologic بسیار آسان است و در عین حال یک بازی معمایی منطقی مستقل از زبان بسیار اعتیاد آور است. این بازی بر اساس شبکه های شش ضلعی، قوانین سودوکو را دوباره ابداع کرده و آن را به یک سطح کاملاً جدید می آورد. ترکیب نقاط داخل هگزها در سه جهت ممکن، به طوری که مجموع آنها با آنچه در لبه داده شده مطابقت داشته باشد، هم برای پیشکسوتان و هم برای تازه واردان بازی های پازل، یک تجربه ارزشمند خواهد بود. یک مکانیک گیم پلی ساده که با طراحی گرافیکی زیبا، موسیقی آرامش بخش و پازل های چالش برانگیز و در عین حال غیرقابل شکست آراسته شده است، ساعت های طولانی سرگرمی را برای گیمرها در هر سنی تضمین می کند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!