معاملات روز برنامه اندروید: Game of Life 2، Green Project، Alpha Backup Pro، و موارد دیگر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که به بهترین تخفیف های اپلیکیشن اندروید امروزی که توسط گوگل پلی ارائه شده است، نگاهی بیندازیم. ما همچنین در حال پیگیری کاهش قیمت قابل توجه گلکسی واچ 4 و گجت‌های پوشیدنی کلاسیک، جدیدترین شارژر بی‌سیم 15 واتی این برند هستیم و اولین نگاه خود را به کنترلر موبایل اندروید MOGA XP7-X جدید PowerA داشتیم. اما در حال حاضر همه چیز در مورد برنامه هایی از جمله سرفصل هایی مانند The Game of Life 2، Green Project، Fairy Knights، Crying Suns، Alpha Backup Pro و غیره است. برای یک نگاه کامل به همه بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار پیشنهادات در حال انجام در Samsung Galaxy Tab S8، امروز شاهد گلکسی واچ 4 و پوشیدنی های کلاسیک با Wear OS بودیم که از ساعت شروع می شوند. 190 دلار. این پیشنهادها به کاهش قیمت جدیدترین شارژر بی‌سیم 15 واتی سامسونگ در کنار عرضه کنترلر موبایل اندروید MOGA XP7-X جدید PowerA برای بازی‌های ابری ایکس‌باکس، همه این لوازم خانگی هوشمند Google Assistant Kasa و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد، می‌پیوندند.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد The Game of Life 2:

میخ خود را سفارشی کنید، سوار خودروی سازگار با محیط زیست خود شوید و از طریق The Game of Life 2 با دوستان و خانواده خود مسابقه دهید! این یک دنباله معاصر برای محبوب خانواده، بازی زندگی است. با 1000 راه برای زندگی و راه های جدید برای برنده شدن، چه چیزی را انتخاب می کنید؟ برای ثروت، شادی و دانش امتیاز جمع کنید، با 5 سگ و یک استخر خصوصی به یک ستاره پاپ تبدیل شوید، یا یک جراح مغز با چندین مدرک و 3 بچه!


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

مطالب پیشنهادی  Cyberpunk 2077 اولین بسط خود را در Google Stadia دریافت می کند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور