معاملات روز برنامه اندروید: Galaxy Trucker، LIMBO، The Lonely Hacker، و موارد دیگر

مجموعه تخفیف‌های برنامه Android شما در بعدازظهر دوشنبه اکنون به صورت زنده توسط Google Play ارائه شده است. فقط مطمئن شوید که پایین ترین قیمت امروز را در Google Pixel 6 Pro و همچنین افت قیمت جدید در مجموعه Nest Thermostat آن از شروع 100 دلار، اما در حال حاضر ما روی برنامه ها تمرکز کرده ایم. لیست معاملات ما با عناوینی مانند Galaxy Trucker، LIMBO، The Lonely Hacker، Despotism 3k و موارد دیگر سرلوحه قرار دارد. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندرویدی امروز توسط گوگل پیکسل 6 پرو در پایین ترین سطح آمازون قرار دارد 100 دلار در پس انداز به این پیشنهاد، برخی از پیشنهادات قابل توجه در سمت Google ملحق می شوند، از جمله تخفیف های بهاری در مجموعه هوشمند Nest Thermostat از 100 دلار و دومین کاهش قیمت سال در Google Pixel Buds A-Series. ما یک دسته جدید از تجهیزات شارژ Anker با تخفیف و همچنین پایین ترین قیمت در تلویزیون گوگل 55 اینچی 4K مدل 2022 Hisense داریم و حتی بیشتر در انتظار در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند خود هستیم.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Trucker:

اقتباس برنده جایزه از بازی رومیزی برنده جایزه Vlaada Chvátil. کشتی‌های فضایی بسازید، از شهاب‌سنگ‌ها دوری کنید و با آدم‌های بد مبارزه کنید، همه در تلاش برای تبدیل شدن به کامیون‌دار با بیشترین اعتبار کیهانی در پایان بازی.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!