Evoland، Titan Quest، 3D EARTH PRO، و موارد دیگر

مجموعه ما از بهترین تخفیف‌های روز در مورد بازی‌ها و برنامه‌های Android به صورت زنده و در پایین صفحه منتظر می‌ماند. همچنین در حال پیگیری هستیم تا 250 دلار تخفیف Pixel 6 Pro و Nest Learning Thermostat Google، اما در حال حاضر همه چیز در مورد نرم افزار است. لیست معاملات اپلیکیشن های امروزی با عناوینی مانند Evoland، Titan Quest: Legendary Edition، 7Days: Offline Mystery Story، Murders on Budapest، 3D EARTH PRO و غیره سرلوحه قرار دارد. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

Pixel 6 Pro با تراشه Google Tensor در سرلوحه معاملات سخت افزار اندروید امروز قرار دارد 250 دلار تخفیف نرخ ادامه برای دومین قیمتی که تا به حال دنبال کرده ایم. در کنار معامله گوشی هوشمند، ترموستات یادگیری Google Nest نیز اکنون در این مکان به فروش می رسد 189 دلار ارسال شد. فقط مطمئن شوید که از این کم آمازون با میکرو اس دی 64 گیگابایتی EVO Plus سامسونگ با سرعت 130 مگابایت بر ثانیه و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما است استفاده کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Evoland:

با پیشرفت در بازی، قفل فن آوری های جدید، سیستم های گیم پلی و گرافیک روزافزون را باز می کنید. از تک رنگ تا گرافیک سه بعدی کامل و از نبردهای نوبتی گرفته تا باس فایت‌های بی‌درنگ، Evoland باعث می‌شود که سیر تکاملی بازی‌های ماجراجویی را تجربه کنید – همه با طنز فراوان و تکان دادن لحظاتی از بازی‌های کلاسیک.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!