جاده مرگ به کانادا، بیشتر

اکنون زمان نسخه بعدازظهر پنجشنبه ما از بهترین معاملات برنامه اندروید است. با پیوستن به کاهش قیمت‌های مداوم در جدیدترین کروم‌بوک Flex 5 Lenovo، اکنون اولین تخفیف در Galaxy Buds 2 Pro سامسونگ کاملاً جدید را دنبال می‌کنیم. از طرف برنامه‌ها، معاملات سرفصل شامل Lumino City، Swim Out، Death Road to Canada، Lichtspeer، FRAMED 2، Getting Over It و موارد دیگر است. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروزی بازی‌ها و برنامه‌های اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار معاملات جاری بر روی جدیدترین کروم‌بوک فلکس 5 لنوو و اولین نگاه ما به هدفون‌های کاملاً جدید Bose QuietComfort II، تخفیف‌های سخت‌افزاری اندروید امروز با اولین تخفیف در گلکسی بادز 2 پرو کاملاً جدید سامسونگ همراه است. به این افت قیمت 50 دلاری، پیشنهادات مربوط به SSD قابل حمل RGB 2000 مگابایتی سیگیت با سرعت 2000 مگابایت بر ثانیه Firecuda 2 ترابایتی و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند امروزی وجود دارد، اضافه شده است.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد جاده مرگ به کانادا:

جاده مرگ به کانادا یک اکشن RPG است که به طور تصادفی تولید شده است. شما گروهی از آدم‌های تند و سریع را مدیریت می‌کنید که آنها شهرها را کاوش می‌کنند، افراد عجیب و غریب پیدا می‌کنند و همزمان با 500 زامبی روبرو می‌شوند. همه چیز تصادفی است: مکان ها، رویدادها، شخصیت ها و مهارت های بازماندگان. هر بار که بازی می کنید داستان متفاوتی وجود دارد. سفر جاده مرگ از فلوریدا به کانادا، آخرین کشور روی زمین. رویدادهای خاص، برخوردهای نادر و استخدام‌های منحصربه‌فرد را بیابید. یک سوپر بدنساز غرغرو که به اندازه کافی قوی است که ماشین را بردارد و پرتاب کند استخدام کنید. سعی کنید به سگ بیاموزید که چگونه عمودی راه برود و با مینی تفنگ شلیک کند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!

مطالب پیشنهادی  وان پلاس قرار است در سال 2022 دستگاه اسنپدراگون 8 نسل 2 را معرفی کند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور