معاملات روز برنامه اندروید: سلول‌های مرده، بیشتر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که همه بهترین معاملات روز جمعه برنامه های اندروید را در یک لیست مناسب جمع آوری کنید. این آخر هفته همچنین شاهد افت شدید قیمت در Samsung Galaxy S22 Ultra و همچنین گوشی های بیشتر در فروش آخر هفته سالگرد بهترین خرید و در رویداد امروز آمازون Chromebook هستیم، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه ها مربوط می شود. مجموعه ما با عناوینی مانند FINAL FANTASY VIII Remastered، Trials of Mana، Cultist Simulator، Space Invaders، Dead Cells و غیره سرفصل‌هایی دارد. برای مشاهده کامل بهترین تخفیف های برنامه اندروید جمعه به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

بهترین تخفیف‌های سخت‌افزاری آخر هفته برای اندروید توسط Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB با دومین بهترین قیمت تاریخ ارائه می‌شود که به معامله امروز ASUS Chromebook Flip CX5 و بقیه لپ‌تاپ‌های اندروید پسند امروزی می‌پیوندد. 230 دلار. فقط مطمئن شوید که از فروش آخر هفته سالگرد بهترین خرید با گلکسی فولد 3 در 600 دلار تخفیف و خیلی بیشتر. سپس این معامله را در مورد Galaxy Buds Pro سامسونگ و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی تلفن هوشمند ما وجود دارد، بررسی کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد سلول های مرده:

به عنوان یک آزمایش شکست خورده کیمیاگری بازی کنید و قلعه وسیع و همیشه در حال تغییر را کاوش کنید تا بفهمید در این جزیره تاریک چه اتفاقی افتاده است…! یعنی با فرض اینکه بتوانید با نگهبانان آن مبارزه کنید. سلول های مرده یک پلتفرمر اکشن روگووانیا از Motion Twin است که شما را ملزم به تسلط بر مبارزات دو بعدی دیوانه‌وار با طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها و مهارت‌ها در برابر مینیون‌ها و باس‌های بی‌رحم می‌کند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!