معاملات روز برنامه اندروید: Heroes of Flatlandia، بیشتر

اکنون زمان آن است که بهترین تخفیف های برنامه اندروید چهارشنبه توسط Google Play ارائه شود. پیشنهادات نرم‌افزاری امروزی با معاملات قابل‌توجهی روی گوشی هوشمند OnePlus 10T 256 گیگابایتی و آخرین کروم‌بوک C425 ایسوس که به پایین‌ترین سطح تاریخ آمازون بازمی‌گردند، اضافه می‌شوند، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه‌ها مربوط می‌شود. مجموعه ما با عناوینی مانند OXXO، Heroes of Flatlandia، Endurance، Quick Reminders و OsmAnd+ — Maps سرلوحه قرار دارد. برای نگاهی کامل به بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید، به قسمت زیر بروید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت‌افزار اندروید امروزی با تخفیف‌های پیش‌سفارش در گوشی هوشمند OnePlus 10T 256 گیگابایتی و همچنین ASUS Chromebook C425 که اخیراً منتشر شده است، در پایین‌ترین قیمت آمازون قرار دارد. 280 دلار. از آنجا، ما در مورد پایه شارژ جدید ArcField 15W Qi Spigen، این تلویزیون هوشمند 65 اینچی ULED 65 اینچی ULED Hisense و هر چیزی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما خواهید یافت، معاملات داریم.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Heroes of Flatlandia:

آیا می خواهید یک استراتژی مبتنی بر حماسه بازی کنید؟ وارد دنیای فانتزی Heroes of Flatlandia شوید، جایی که پادشاهی خود را از الف های نجیب، اورک های تشنه به خون، کوتوله های شجاع یا مردگان مخوف به عنوان یکی از چندین قهرمان قدرتمند رهبری می کنید. ارتش های قدرتمندی را تشکیل دهید و دشمنان خود را در نبردهای تاکتیکی دقیق نابود کنید. از طلسم ها و توانایی های مختلف برای به دست آوردن مزیت، کشف جهان و غلبه بر دشمنان خود استفاده کنید. این بازی حاوی نقشه‌های زیادی است و به شما امکان می‌دهد در مقابل هوش مصنوعی کامپیوتر یا با دوستان خود در حالت چندنفره با صندلی داغ بازی کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!