Data Defense، Fenix ​​2 برای توییتر، Dungeon Warfare 2، موارد دیگر

همه بهترین تخفیف‌های برنامه اندروید در روز سه‌شنبه اکنون به دلیل کاهش قیمت امروز در Google Play آماده شده‌اند. فقط مطمئن شوید که از معاملاتی که بر روی جدیدترین تلفن‌های هوشمند گلکسی S22/+ سامسونگ، گلکسی واچ 4 مجهز به LTE و همچنین Xperia 1 III جدید سونی داریم، استفاده کنید. برنامه‌های امروز بعدازظهر با عناوینی مانند Data Defense، Defence Zone 2 HD، Dungeon Warfare 2، Fenix ​​2 برای توییتر و غیره سرلوحه قرار دارند. برای مشاهده دقیق تر به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار کاهش مداوم قیمت جدیدترین گوشی‌های هوشمند Galaxy S22/+ سامسونگ تا سقف 100 دلار یا بیشتر از آن، معاملات سخت‌افزاری اندرویدی امروز با سرفصل گلکسی واچ 4 سامسونگ مجهز به LTE است. 130 دلار تخفیف نرخ رفتن فقط مطمئن شوید که تخفیف‌هایی را که امروز صبح در گوشی هوشمند اندرویدی جدید سونی Xperia 1 III مشاهده کردیم را که اکنون در پایین‌ترین سطح تاریخ آمازون قرار دارد، رعایت کرده‌اید. 300 دلار در پس انداز سپس برای کسب اطلاعات بیشتر از لوازم جانبی گوشی هوشمند ما استفاده کنید.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد دفاع از داده ها:

Data Defense یک بازی مستقل دفاعی برج مینیمالیستی است که در فضای مجازی جریان دارد. از سرورها در برابر آلودگی به تعداد زیادی اشکالات، باگ ها و ویروس های پیش رو محافظت کنید. از طرح بندی خاص هر سرور به نفع خود استفاده کنید، برنامه های دفاعی را در مکان های استراتژیک نصب کنید تا در سریع ترین زمان ممکن از سرور دفاع کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!