Cytus II، DEEMO Reborn، بیشتر

بهترین تخفیف‌های بازی‌ها و برنامه‌های اندرویدی امروزی در زیر گوگل پلی آماده حذف هستند. پیشنهادات نرم افزاری ما در کنار معاملات Google Nest Hub 2nd Gen و همچنین جدیدترین Flex 5 Chromebook Lenovo و اولین نگاه ما به هدفون جدید Bose QuietComfort II قرار دارد، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه ها مربوط می شود. مجموعه امروزی با عناوینی مانند Cytus II، DEEMO -Reborn-، Teslagrad، Kiwanuka، Cartogram – Live Map Wallpaper و غیره سرلوحه قرار دارد. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت‌افزار اندروید امروز توسط Google Nest Hub نسل دوم انجام می‌شود، اما ما همچنین دومین قیمت برتر را در جدیدترین کروم‌بوک Flex 5 Lenovo دنبال می‌کنیم. در بخش لوازم جانبی، هدفون‌های Qi-ready Liberty 3 ANC Anker اکنون هستند 70 دلار تخفیف برای پیوستن به آخرین معاملات شارژر Anker از 14 دلار، هدفون های کاملاً جدید Bose QuietComfort II و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی تلفن هوشمند ما وجود دارد.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Cytus II:

Cytus II یک بازی ریتم موسیقی است که توسط Rayark Games ساخته شده است. این چهارمین عنوان بازی ریتم ما است که ردپای سه موفقیت جهانی “Cytus”، “DEEMO” و “VOEZ” را دنبال می کند. این دنباله “Cytus” کارکنان اصلی را باز می گرداند و محصول سخت کوشی و فداکاری است. در فضای مجازی مجازی cyTus، یک اسطوره دی جی اسیر وجود دارد. موسیقی او جذابیت مقاومت ناپذیری دارد. مردم دیوانه وار عاشق موسیقی او می شوند. شنیده ها حاکی از آن است که تک تک نت ها و ضرب آهنگ های او در اعماق جان مخاطبان را می زند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!