Crying Suns، Forager، This War of Mine، و بیشتر

نسخه جمعه شما از بهترین معاملات برنامه Android اکنون زنده و آماده ارائه در زیر است. کاهش مداوم قیمت پیکسل 6 پرو با تراشه Google Tensor اکنون در کنار معامله امروز جدیدترین گلکسی تب اس 8 پلاس سامسونگ قرار دارد، اما در حال حاضر همه چیز به برنامه ها مربوط می شود. مجموعه ما با عناوینی مانند Crying Suns، Forager، Worms 2، 3، و 4، Escapists 2، This War of Mine، Smart QR Code Scanner Pro، و بسیاری دیگر سرفصل دارد. برای اطلاعات بیشتر از بهترین پیشنهادات بازی و برنامه اندروید امروز به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در کنار کاهش مداوم قیمت پیکسل 6 پرو با تراشه Google Tensor در 250 دلار تخفیف و ترموستات یادگیری Google Nest، معاملات سخت‌افزار اندرویدی امروز با سرفصل جدیدترین تبلت اندرویدی گلکسی تب S8+ وای فای 128 گیگابایتی طلایی صورتی سامسونگ با صدها دلار صرفه‌جویی همراه است. ما همچنین شارژر دیواری دوگانه USB-C با قیمت 55 دلار + ArcStation 65W Spigen را داریم. 35 دلار و همچنین همه چیز در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد خورشیدهای گریان:

هنگامی که FTL با Foundation و Dune ملاقات می کند: Crying Suns یک بازی سرکش تاکتیکی است که شما را در نقش یک فرمانده ناوگان فضایی قرار می دهد در حالی که یک امپراتوری اسرارآمیز سقوط کرده را کشف می کنید. در این تجربه غنی از داستان که از Dune و Foundation الهام گرفته شده است، هر اجرا موفق حقیقت را در مورد امپراتوری و همچنین خودتان کشف می کند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!