Codex of Victory، Scalak، Reminder Pro، موارد دیگر

نسخه پنج‌شنبه‌ای ما از بهترین تخفیف‌های بازی و برنامه‌های اندرویدی اکنون با همه چیز برای حذف در پایین‌ترین زمان عرضه شده است. این پیشنهادها به معاملات بزرگ در مورد تلفن هوشمند Motorola Edge+ و جدیدترین دوربین‌های Nest گوگل می‌پیوندند 80 دلار، اما در حال حاضر همه چیز در مورد تخفیف برنامه Google Play است. نکات برجسته مجموعه امروز بعد از ظهر شامل عناوینی مانند Codex of Victory، Scalak، Reminder Pro، Pocket Academy و غیره است. برای نگاهی کامل به بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری اندروید امروزی تا به 500 دلار تخفیف گوشی هوشمند Motorola Edge+ و قیمت مداوم OnePlus 10 Pro با تراشه Snapdragon 8 Gen 1 کاهش می یابد. فقط مطمئن شوید که از تمام معاملات امروزی در مورد جدیدترین دوربین‌های Nest Google استفاده کرده‌اید 80 دلار و همچنین کارت microSD 128 گیگابایتی Premier-X V30 PNY، 8Bitdo Sn30 Pro با کلیپ اندروید برای بازی های ابری Xbox، و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی های هوشمند امروزی وجود دارد.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Codex of Victory:

Codex of Victory دارای یک کمپین تک نفره و داستان محور است که شما را موظف به ساخت و فرماندهی ارتشی پیشرفته از وسایل نقلیه پهپاد، تانک ها و روبات ها می کند. این کمپین ترکیبی هیجان انگیز از ساخت پایگاه در زمان واقعی، برنامه ریزی استراتژیک جهانی را ارائه می دهد. و مبارزات نوبتی در سفر بین سیارات و قلمروها، تنها وظیفه شما این است که Augments را متوقف کنید – یک نژاد عجیب و غریب از سایبورگ های فراانسانی که توسط میل به “رهایی” انسان های معمولی از محدودیت های بدن کاملاً ارگانیک آنها هدایت می شود.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!