معاملات روز برنامه اندروید: CELL 13، Data Defense، EZ Notes و موارد دیگر

اکنون زمان آن فرا رسیده است که بهترین تخفیف های بازی و برنامه اندروید دوشنبه توسط Google Play ارائه شود. فقط مطمئن شوید که معاملاتی را که در Samsung Galaxy Z Fold 3 5G و Pixel 6 Pro مشاهده کرده‌ایم، بررسی کنید، نه اینکه به پایین‌ترین قیمت‌ها در سیستم‌های Nest Wifi Router Google اشاره کنیم. مجموعه برنامه های ما با عناوینی مانند CELL 13 – The Ultimate Escape Puzzle، QR/Barcode Scanner PRO، Data Defense، EZ Notes – Notes Voice Notes، و موارد دیگر سرلوحه قرار دارد. برای یک نگاه کامل به همه بهترین معاملات امروزی بازی‌ها و برنامه‌های اندروید، به زیر مراجعه کنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

معاملات سخت افزاری سازگار با اندروید امروز توسط آمازون در سرلوحه سیستم های روتر Wifi Nest گوگل قرار دارند. اما ما همچنین معاملات فوق العاده ای در مورد گوشی هایی از جمله Samsung Galaxy Z Fold 3 5G و Pixel 6 Pro در 119 دلار تخفیف. از طرف دیگر، ما باید تا 75 دلار تخفیف بلندگوهای بلوتوث Bose، جعبه طلایی دوربین خانه هوشمند Alexa/Google Assistant Amazon، و همه چیزهایی که در مجموعه لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند ما وجود دارد.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد CELL 13:

شما خود را در یکی از 13 سلول غول پیکر، پر از پازل های منطقی شگفت انگیز از ساده تا غیرممکن دشوار می بینید. شما با دوست رباتیک دوستانه و کمی تنها خود، چستر، ملاقات می کنید. سلول 13 بسیار ساده شروع می شود، زیرا چستر شما را از طریق سلول 1 راهنمایی می کند. برای ادامه در سلول ها باید خارج از چارچوب فکر کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!