بازی کارت بانوی گربه، بیشتر

بهترین تخفیف‌های روز جمعه در برنامه‌های اندروید اکنون به صورت زنده توسط Google Play ارائه می‌شود. اما ابتدا، این تخفیف‌ها را برای تبلت نسل سوم Tab M10 Plus لنوو، Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE و Galaxy Buds Pro آن انجام دهید. در مورد برنامه‌ها، عناوینی مانند Cat Lady – The Card Game، the Sequence puzzle، DISTRAINT 2، Redshift Sky Pro Astronomy و غیره داریم. برای نگاهی کامل به بهترین تخفیف های امروزی اپلیکیشن اندروید، روی پرش ضربه بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

در حالی که ما همچنان شاهد کاهش قیمت قابل توجهی در تبلت جدید تب M10 پلاس نسل سوم لنوو هستیم، معاملات سخت افزاری آندروید آخر هفته توسط مدل های Samsung Galaxy Watch 4 Classic LTE در سرلوحه قرار می گیرند. 100 دلار تخفیف نرخ ادامه و همچنین این کاهش قیمت 80 دلاری در Samsung Galaxy Buds Pro در 120 دلار. فقط مطمئن شوید که فروش Anker Amazon را که از امروز شروع شده است، افزایش داده اید 16 دلار در کنار همه چیز در جمع بندی لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد Cat Lady – The Card Game:

با برداشتن سه کارت در یک زمان، باید مجموعه‌ای از گربه‌ها، غذا، اسباب‌بازی‌ها، لباس‌ها و موارد دیگر را جمع‌آوری کنید تا بهترین غذاخوری را ایجاد کنید. با غذا دادن به تمام گربه‌ها در کاتری خود امتیاز کسب کنید و برای کسب امتیاز بیشتر، ولگردها را بپذیرید. بازی زمانی به پایان می رسد که هیچ کارتی در عرشه باقی نماند و بازیکنی که بیشترین امتیاز پیروزی را داشته باشد برنده می شود! فرقی نمی‌کند بازی اصلی AEG Cat Lady را بازی کرده باشید یا تازه وارد بازی شده باشید، Cat Lady جذابیت منحصربه‌فردی دارد و استراتژی عمیقی دارد که باعث می‌شود شما برگردید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!