معاملات روز برنامه اندروید: Bridge Constructor Portal، Launcher Pro، Cubasis 3، و موارد دیگر

بهترین تخفیف‌های چهارشنبه در برنامه‌های اندرویدی اکنون آماده است تا به پایین‌ترین حد ممکن برسد. فقط مطمئن شوید که قبل از شیرجه رفتن، نسخه زنده جدید و کم سابقه گوشی OnePlus Nord N200 5G را بررسی کنید. مجموعه امروز با عناوینی مانند Bridge Constructor Portal، 9th Dawn III RPG، X Launcher Pro، Cubasis 3 – DAW و برنامه استودیو، Earth 3D – World Atlas، و موارد دیگر. همه بهترین معاملات برنامه اندروید امروز پس از پرش منتظر هستند.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

با پیوستن به فروش دیروز سامسونگ microSD و SSD و همچنین ایربادهای Jabra’s Elite 7 Pro ANC با دستیار داخلی گوگل، امروز OnePlus Nord N200 5G را در پایین ترین سطح خود مشاهده کردیم. 200 دلار. این بالاتر از Wyze Buds آماده دستیار Google است که با آمازون پایین و همه چیز در مجموعه لوازم جانبی تلفن هوشمند ما مطابقت دارد.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد پورتال Bridge Constructor:

به عنوان یک کارمند جدید در آزمایشگاه آزمایش علوم دیافراگم، وظیفه شما این است که پل ها، رمپ ها، سرسره ها و سایر سازه ها را در 60 اتاق آزمایش بسازید و Bendies را با وسایل نقلیه خود با خیال راحت از خط پایان عبور دهید. برای دور زدن برجک های نگهبان، حوضچه های اسید و موانع لیزری، حل پازل های سوئیچ، و عبور از اتاق های آزمایش بدون آسیب، از بسیاری از ابزارهای پورتال، مانند پورتال ها، ژل پیشران، ژل دفع، صفحات ایمان هوایی، مکعب ها و موارد دیگر استفاده کنید.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!