کشتی جنگی، انحصار، جومانجی، و بیشتر

تخفیف‌های بازی‌ها و برنامه‌های اندروید امروز از Google Play اکنون به صورت زنده و در زیر منتظر شما هستند. در کنار معاملات کلاسیک بازی‌های رومیزی مجازی امروزی و موارد دیگر، ما اکنون در حال ردیابی گلکسی Z Flip 4 5G 256 گیگابایتی سامسونگ هستیم که به تازگی منتشر شده است. 926 دلار. در مورد برنامه‌ها، نکات برجسته عبارتند از Monopoly، Battleship، Jumanji، Network Analyzer Pro، بسته‌های آیکون و موارد دیگر. برای نگاهی دقیق تر به بهترین معاملات امروزی اپلیکیشن اندروید، به زیر سر بزنید.

بهترین معاملات امروز اپلیکیشن اندروید:

گلکسی Z Flip 4 5G 256 گیگابایتی تازه عرضه شده سامسونگ کاهش یافت 926 دلار برای تیتر بهترین معاملات سخت افزار اندروید امروز در کنار پیشنهادات جاری در گلکسی S22+ مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 سامسونگ. فراتر از آن، ما همچنین شاهد تخفیف های قابل توجهی بر روی درایوهای فلش USB 3.2 DataTraveler USB 512GB Kingston و همچنین پایه گوشی هوشمند فلزی Lamical S1 و همه چیزهایی هستیم که در لوازم جانبی گوشی های هوشمند ما خلاصه می شود.

معاملات بیشتر برنامه Android هنوز فعال هستند:

اطلاعات بیشتر در مورد BATTLESHIP:

نسخه رسمی بازی رومیزی کلاسیک Hasbro نبرد دریایی اکنون روی موبایل است! سایر بازیکنان را در حالت کلاسیک یا در حالت کاملاً جدید فرماندهان به چالش بکشید – یک تنوع سریع، استراتژیک و تاکتیکی. با فرماندهان نیروی دریایی منحصربه‌فرد بازی کنید و از منابع برای فعال کردن توانایی‌های ویژه قدرتمند استفاده کنید که هنگام جنگ در دریاهای آزاد، پیروزی را برای شما تضمین می‌کند.


برای همه آخرین ویدیوها، نظرات و موارد دیگر در کانال YouTube 9to5Toys مشترک شوید!