گوگل 10 سالگی اندروید را جشن می گیرد که به صورت خودکار، تلویزیون و موارد دیگر گسترش می یابد

ده سال پیش اندروید بسیار بزرگتر شد. نه تنها به این دلیل که از بیش از یک میلیارد کاربر فعال عبور کرد، بلکه به این دلیل که در سال 2014، اندروید را (که در آن زمان عمدتاً روی تلفن‌ها و تبلت‌ها در دسترس بود) به سه پلتفرم جدید گسترش دادیم: Android Auto برای ماشین شما، Android TV برای تلویزیون هوشمند شما و Android Wear برای شما. ساعت هوشمند. پلتفرم های جدید اندروید را به صدها میلیون دستگاه جدید معرفی کردند و خدمات گوگل را به مکان های بیشتری رساندند.

سامیر سمات، رئیس اکوسیستم اندروید، می‌گوید: «مأموریت ما از زمان راه‌اندازی اولین دستگاه اندروید در سال 2008، کار با صنعت و ساختن برای همه، در همه جا بوده است. “و در سال 2014، ما تصمیم گرفتیم که آن را به سطح بعدی ببریم.”

ماشین‌ها، ساعت‌های هوشمند و تلویزیون‌ها ممکن است مانند سه دسته دستگاه‌های بسیار متفاوت به نظر برسند، با سخت‌افزار و عوامل شکلی بسیار متفاوت که تصور اینکه آن‌ها DNA نرم‌افزاری را به اشتراک بگذارند، سخت است، چه رسد به سیستم عامل پایه یکسان. اما پلتفرم باز اندروید، طراحی مناسب توسعه‌دهنده و انعطاف‌پذیری آن را برای مکان‌های جدید مناسب کرده است.

اندروید در راه است

در سال 2010، Google Maps ناوبری گام به گام را اضافه کرد و عملاً یک شبه، رانندگی بسیار کارآمدتر شد.

“گوشی های هوشمند برای استفاده در وسیله نقلیه توسط راننده طراحی نشده اند. پاتریک بردی، معاون Android Auto می‌گوید، بنابراین ما به این به‌عنوان فرصتی برای ایجاد یک تجربه متصل امن‌تر و بدون درز نگاه کردیم. ما متوجه شدیم که می‌توانیم از رایانه‌های موجود در جیب همه استفاده کنیم که دارای اکوسیستمی از میلیون‌ها برنامه است که توسط بیش از یک میلیارد نفر استفاده می‌شود. بنابراین ما اندروید و برنامه‌های آن را برای کار در ماشین‌ها تطبیق دادیم

رویکرد Android Auto ساده بود: تلفن خود را به صفحه نمایش ماشین خود وصل کنید و برنامه های Android خود را روی صفحه می بینید، آماده ارائه مسیرها، برقراری تماس هندزفری یا پخش موسیقی از لیست های پخش مورد علاقه خود هستند.

Source link