اخبار و به‌روزرسانی‌های رسمی از I/O 2024

با برنامه های بیشتر در ماشین سرگرم بمانید

اپیزودهای نمایش‌های مورد علاقه‌تان را در Max و Peacock دنبال کنید یا با Google داخلی یک بازی Angry Birds را در ماشین‌های منتخب بازی کنید. همچنین می‌توانید با برنامه توسعه‌دهنده جدید ما از انتخاب سریع رو به رشد برنامه‌های موبایل و تبلت در ماشین لذت ببرید.

علاوه بر این، Google Cast (که قبلاً Chromecast داخلی بود) به خودروهایی با سیستم‌عامل Android Automotive می‌آید و در ماه‌های آینده با Rivian شروع می‌شود. می‌توانید به راحتی محتوای ویدیویی را از تلفن یا رایانه لوحی خود به ماشین ارسال کنید و حتی گزینه‌های سرگرمی بیشتری را باز کنید.

محتوای جدید را با هوش مصنوعی در Google TV بیابید

Google TV با بیش از 220 میلیون دستگاه فعال در سراسر جهان و پایگاه کاربر به سرعت در حال رشد، به شما کمک می‌کند با توصیه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی محتوا را سریع‌تر کشف کنید – بنابراین می‌توانید زمان بیشتری را برای تماشا و زمان کمتری برای جستجو صرف کنید. اکنون با مدل Gemini، انتخاب مواردی که می‌خواهید تماشا کنید، با توضیحات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی در صفحه اصلی، که بر اساس ژانر و ترجیحات بازیگر برای شما شخصی‌سازی شده‌اند، آسان‌تر است. توضیحات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی همچنین توضیحاتی را که از دست رفته یا ترجمه نشده برای فیلم‌ها و نمایش‌ها پر می‌کنند، بنابراین شما دیگر حدس نمی‌زنید.

آموزش خود را با به‌روزرسانی‌های Wear OS 5 بهبود دهید

با راه‌اندازی ساعت‌های پیکسل، سامسونگ و غیره، Wear OS در سال ۲۰۲۳ تعداد کاربران خود را ۴۰ درصد افزایش داد و در بیش از ۱۶۰ کشور و منطقه کاربران دارد. اکنون Wear OS به برندهای بیشتری از جمله OnePlus، OPPO و Xiaomi گسترش یافته است.

اواخر امسال، بهینه‌سازی‌های عمر باتری برای ساعت‌های دارای Wear OS 5 ارائه می‌شوند. برای مثال، دویدن یک ماراتن در فضای باز در مقایسه با ساعت‌های دارای Wear OS 4 تا 20 درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند. و برنامه‌های تناسب اندام شما می‌توانند به بهبود کمک کنند. عملکرد شما با گزینه ای برای پشتیبانی از انواع داده های بیشتر مانند زمان تماس با زمین، طول گام و نوسان عمودی.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور