آخرین ویژگی ها و به روز رسانی ها

8. با Spatial Audio احساس کنید که در میانه کار هستید. در هدفون‌های پشتیبانی‌شده که ردیابی سر را فعال می‌کنند، Spatial Audio منبع صدا را تغییر می‌دهد تا با نحوه چرخاندن سر سازگار شود و تجربه شنیداری فراگیرتری را در تلفن یا رایانه لوحی Android خود به شما ارائه دهد.

9. وقتی روی لپ‌تاپ خود هستید، نمی‌خواهید گردش کار خود را برای پاسخ دادن به یک چت از طریق تلفن خود شکست دهید. به زودی، می‌توانید برنامه‌های پیام‌رسانی خود را مستقیماً در Chromebook خود پخش کنید تا بتوانید از لپ‌تاپ خود پیام ارسال و دریافت کنید.

10. اندروید 13 از صدای بلوتوث کم انرژی (LE) استفاده می کند، یک استاندارد صوتی بلوتوث جدید که منجر به تاخیر کمتری نسبت به صدای کلاسیک می شود. این به شما امکان می دهد صدایی را بشنوید که با منبع صدا هماهنگی بهتری دارد و تاخیر را کاهش می دهد. با صدای بلوتوث کم مصرف (LE)، همچنین می‌توانید از کیفیت صوتی بهبودیافته لذت ببرید و صدا را به چندین دستگاه به طور همزمان پخش کنید.

11. به زودی می‌توانید محتوایی مانند URL، تصویر، متن یا ویدیو را از تلفن Android خود کپی کنید و آن را روی رایانه لوحی خود جای‌گذاری کنید. یا می توانید در رایانه لوحی خود شروع کنید و در تلفن خود جای گذاری کنید.

12. انجام چند کار در رایانه لوحی شما با Android 13 حتی ساده تر است. با نوار وظیفه به تازگی به روز شده در رایانه لوحی، می توانید همه برنامه های خود را در یک نگاه ببینید و به راحتی هر برنامه ای را در کتابخانه خود به حالت تقسیم صفحه بکشید و رها کنید.

مطالب پیشنهادی  نقطه عطفی برای کینگز کراس: یک مرکز نوآوری محلی

13. تبلت های اندرویدی کف دست و قلم شما را به صورت لمس جداگانه ثبت می کنند. بنابراین چه در حال نوشتن یا نقاشی بر روی رایانه لوحی خود باشید، علائم انحرافی کمتری را تجربه خواهید کرد که به سادگی دست خود را روی صفحه قرار دهید.

اندروید ۱۳ مملو از این ویژگی‌ها و بسیاری ویژگی‌های دیگر است، مانند پشتیبانی از ویدیوی HDR در برنامه‌های دوربین شخص ثالث، تعویض‌کننده خروجی رسانه به‌روز، نمایشگرهای بریل برای Talkback و موارد دیگر. و فراتر از تلفن است و مجموعه‌ای از تجربیات مرتبط را در دستگاه‌های دیگرتان مانند تبلت و لپ‌تاپ به شما ارائه می‌کند.

اندروید 13 از امروز برای دستگاه های پیکسل عرضه می شود. در اواخر امسال، اندروید 13 برای دستگاه‌های مورد علاقه‌تان از جمله Samsung Galaxy، Asus، HMD (تلفن‌های نوکیا)، iQOO، Motorola، OnePlus، Oppo، Realme، Sharp، Sony، Tecno، vivo، Xiaomi و غیره عرضه خواهد شد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور