جستجوی Unified Pixel Launcher در Android 13 وجود ندارد

پس از نصب نسخه پایدار اندروید 13 امروز، کاربران بتا ممکن است متوجه شوند که تجربه جدید جستجوی لانچر پیکسل ناپدید شده است.

یکی از بهترین ویژگی های اندروید 13 در تلفن های پیکسل این است که جستجوی وب و دستگاه را یکسان می کند. نوار جستجو در پایین صفحه اصلی شما اکنون مانند فیلدی است که در بالای شبکه برنامه ظاهر می شود.

پس از به‌روزرسانی به نسخه پایدار اندروید 13 از نسخه بتا 4.1، همه دستگاه‌های ما جستجوی یکپارچه را از دست داده‌اند. این شامل تلفن‌هایی می‌شود که به‌روزرسانی را به‌صورت دستی در کنار آن قرار داده‌ایم و آن‌هایی که OTA کوچک روی دستگاه را از بتا 4.1 به پایدار دریافت کرده‌اند. ما شاهد این مشکل در چندین دستگاه Pixel 4a، 6، 6 Pro و 6a هستیم.

یکی از نشانه های این رگرسیون این است که چگونه فیلدهای جستجو دیگر یکسان نیستند و نوار کشوی برنامه آرم، میکروفون و نماد لنز Google را از دست می دهد. تجربه واقعی از صفحه اصلی به تجربه قدیمی و بدون استایل های Material You باز می گردد.

L: جدید | ر: قدیمی

گوگل امروز عصر به ما گفت که از این مشکل آگاه است و در «نسخه‌ای آتی» حل خواهد شد. امیدواریم بتوان این مشکل را از طریق یک تعمیر سمت سرور برطرف کرد زیرا به نظر می‌رسد این مشکل بدون هیچ اقدام کاربر نهایی یا به‌روزرسانی برنامه پس‌رفته است.

کاربران اندروید 13 بتا در سراسر پیش نمایش و مدت کوتاهی پس از به روز رسانی به نسخه پایدار، جستجوی یکپارچه داشتند. رابط کاربری جدید پس از مدتی یا پس از راه اندازی مجدد دستگاه به طور خودکار ناپدید می شود.

در همین حال، گوگل برای اینکه چگونه کاربران اندروید 13 بتا نمی‌توانند OTA را به دلیل قدیمی‌تر بودن تصویر از پچ بتا 4.1 جانبی لود کنند، راه‌حلی ارائه کرده است. به‌روزرسانی روی دستگاه (بررسی OTA) امروز بعد از ظهر به طور گسترده منتشر می‌شود.

L: جدید | ر: قدیمی

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: