Android 13: ویجت Pixel Battery اکنون کوچکتر شده است

پیدا کردن ویجت باتری پیکسل با اندروید 12 QPR3 آسان‌تر شد و اندروید 13 به صفحه اصلی اجازه می‌دهد فضای کمتری اشغال کند.

در Android 12، کوچکترین پیکربندی ویجت باتری 2×2 با فضای خالی زیاد است، اگر فقط میزان شارژ تلفن پیکسل شما را نشان دهد، که در بیشتر مواقع اینطور است. نسخه بتا 2 اندروید 13 آن را طوری ساخته است که اندازه نوار درصد به ناحیه موجود تغییر می کند.

اندروید 13 بتا 3 امروز به شما امکان می‌دهد اندازه ویجت باتری پیکسل را به 2×1 شبیه به کاشی تغییر دهید، در حالی که یک پیکربندی فوق‌العاده 5×1 وجود دارد که می‌تواند سه مورد – تلفن، هدفون چپ و راست – را به‌طور هم‌زمان نشان دهد. ، و همچنین زیبا، شیوه. در 4×1، یک جفت Pixel Buds به طور مشترک در کنار دستگاه تلفن همراه شما نشان داده می شود.

این به‌روزرسانی طراحی خاص، ویجت Android را کمتر عمومی می‌کند و با ماهیت ویجت قابل تغییر اندازه Material You سازگاری بیشتری دارد. ظاهر ممکن است قبل از عرضه بیشتر تکامل یابد، اما همانطور که هست محکم است. (امیدواریم دستگاه‌های Wear OS مانند Pixel Watch در آینده در آنجا ظاهر شوند.)

اندروید 13 قرار است ماه آینده یک نسخه بتا دیگر را ببیند و مدتی پس از آن یک نسخه باثبات منتشر شود. به‌روزرسانی پایدار این هفته یافتن و قرار دادن باتری از فهرست ابزارک‌ها را آسان‌تر می‌کند، زیرا دیگر در بخش «خدمات تنظیمات» مبهم قرار ندارد.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: