چه برنامه هایی از پخش کننده رسانه جدید اندروید 13 پشتیبانی می کنند

واضح ترین تغییر رابط کاربری اندروید 13، طراحی مجدد صفحه قفل و پخش کننده مدیا سایه اعلان است. با این حال، هنوز همه موسیقی، پادکست‌ها و برنامه‌های صوتی برای پشتیبانی از آن‌ها به‌روزرسانی نشده‌اند، و در اینجا لیست در حال اجرا ما از کنترل‌های مدرن‌سازی شده است.

کنترل‌های رسانه Android 13 با اندازه جدیدی شروع می‌شوند که بلندتر از آنچه در Android 12 بود. (نسخه جمع‌وجوری وجود دارد، اما فقط در حالت افقی.) این امکان پیش‌نمایش نقاشی روی جلد بزرگ‌تر را فراهم می‌کند، اگرچه به جای نشان دادن تصویر، یک برش مستطیل شکل است. آثار هنری مربعی کامل، مانند قبل.

نماد برنامه مسئول در گوشه بالا سمت چپ ظاهر می شود، در حالی که سوئیچ خروجی دستگاه در مقابل آن باقی می ماند. نام آهنگ/پادکست و هنرمند بعدی در خطوط زیر نمایش داده می شود.

در برنامه‌هایی که Android 13 بهینه‌سازی شده‌اند (یا هدف قرار گرفته‌اند)، دکمه پخش/مکث (که از دایره به مربع گرد و برعکس، با ضربه زدن تغییر شکل می‌دهد) در لبه سمت راست ظاهر می‌شود. این یک لمس لذت بخش است که به دنبال آن نوار پیشرفت کاملاً عجیب و غریب است که برای یادداشت چیزی که قبلاً به آن گوش داده‌اید، حرکت می‌کند.

اندروید 12 در مقابل 13

برنامه‌هایی که برای اندروید 13 به‌روزرسانی نشده‌اند، هنوز هم گیر می‌کنند، اما ردیف پایین بسیار پر است زیرا هر دکمه روی یک خط قرار دارد. نوار پیشرفت در منتهی الیه سمت چپ قرار دارد و حداکثر پنج عملکرد ظاهر می شود. برنامه های جدیدتر آن خط را با بعدی/عقب یا جلو/عقب کنار می گذارند، در حالی که اقدامات باقی مانده در سمت راست نشان داده شده اند.

مطالب پیشنهادی  Git Repository چیست؟

از زمان عرضه اندروید 13 در این هفته، تعداد کمی از برنامه های بزرگ به روز رسانی شده اند، اما تعداد انگشت شماری مشتری اول وجود دارد که می توانید پخش کننده جدید را تجربه کنید.

بهینه شده برای اندروید 13:

برنامه هایی که به روز نشده اند:

  • ضبط کننده (Google Pixel): پخش ترانویسی پخش کننده صوتی سیستم را تولید می کند، اما بیشتر افراد فقط با کنترل های درون برنامه/UI تعامل دارند.
  • Google Play Books
  • اپل موزیک
  • Spotify
  • SoundCloud
  • جزر و مد
  • پاندورا

قدیمی در مقابل جدید

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور