به روز رسانی آسان تر و فقط برای شما طراحی شده است

زمانی که پنج سال پیش اندروید (نسخه Go) را معرفی کردیم، پلتفرم اصلی موبایل خود را به گونه ای طراحی کردیم که تلفن های مقرون به صرفه با حافظه و حافظه محدود را تامین کند. این نیاز امروز نیز به همان اندازه مرتبط است، با نزدیک به 180 میلیون نفر که تنها در دوازده ماه گذشته آنلاین شده اند.

همانطور که انتشار اندروید 13 (نسخه Go) را اعلام می کنیم، یک نقطه عطف را نیز رقم می زنیم: اکنون بیش از 250 میلیون دستگاه فعال ماهانه با Android Go وجود دارد.

برای ارائه خدمات بهتر به این مجموعه رو به رشد از کاربران، ما روی سه ویژگی مهم تمرکز کردیم: قابلیت اطمینان، قابلیت استفاده و سفارشی‌سازی. بیایید با چیزهای جدید این نسخه آشنا شویم.

دریافت به روز رسانی مستقیم نرم افزار

به‌روزرسانی نرم‌افزار در تلفن، فضای ذخیره‌سازی زیادی را می‌گیرد، که اکثر دستگاه‌های سطح اولیه نمی‌توانند آن را از دست بدهند. با Android 13 (نسخه Go)، به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play را به دستگاه‌های Go می‌آوریم که به اطمینان می‌دهد دستگاه‌ها می‌توانند به‌طور منظم به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مهم را، خارج از نسخه اصلی Android دریافت کنند. این کار باعث می‌شود که به‌روزرسانی‌های حیاتی سریع و ساده بدون به خطر انداختن در دسترس بودن فضای ذخیره‌سازی دستگاه انجام شود. نتیجه تلفنی است که در طول زمان به‌روز می‌ماند – و برای داشتن جدیدترین و بهترین‌ها، لازم نیست منتظر نسخه بعدی یا فشار نرم‌افزاری از طرف سازنده گوشی خود باشید.

محتوا را فقط برای شما کشف کنید

اندروید (نسخه Go) دارای هوش داخلی است که به شما کمک می‌کند از گوشی خود بیشتر بهره ببرید. این نسخه ویژگی Discover را برای شما به ارمغان می آورد و به شما امکان می دهد از صفحه اصلی خود به سمت راست بکشید تا لیستی از مقالات و سایر محتواها را مشاهده کنید.

ظاهر گوشی خود را بسازید