گوگل تخم مرغ عید پاک اندروید 13 را تولید می کند [Gallery]

وصله سوم اندروید 13 امروز منتشر شد و تغییرات کمتری نسبت به نسخه قبلی توسط کاربر وجود دارد. گفته شد، بتا 3.3 اندروید 13 را به ارمغان می آورد.

در اواسط ژوئن، بتا 3.2 نیمی از لوگوی پلتفرم جدید را با علامت “3” و شکلی با 13 نقطه معرفی کرد تا جایگزین دایره مورد استفاده اندروید 12 شود.

اندروید 13 بتا 3.3 امروز باعث می شود که ما “13” کامل را داشته باشیم و تخم مرغ عید پاک اکنون با نشان دادن عقربه های ساعت و دقیقه روی ساعت 1 یا 13:00 به وقت نظامی فعال می شود. حباب‌های رنگ پویا بدون تغییر هستند، اما لذت واقعی زمانی شروع می‌شود که آن‌ها را نگه دارید.

دایره‌ها به شکلک تبدیل می‌شوند و می‌توانید با فشار طولانی مدت چهارده مجموعه شخصیت موضوعی را طی کنید. این تخم مرغ عید پاک برای هر بار تازه کردن، چند ایموجی از مجموعه انتخاب می کند.

میوه، صورت گربه، صورت های منظم، چهره های رسا (چشم)، صورت ذوب شده، قلب ها/عشق، فضای بیرونی، ماه، آبزیان، میمون ها، زودیاک، ساعت، گل ها، پادشاه لاک پشت

بتا 3.2 در مقابل 3.3

یکی از لذت های خاص، ایموجی لاک پشت دوست داشتنی است که با ستاره ها و تاج ها جفت شده است. پادشاه، واقعا. پیکربندی‌های ماه مختلفی وجود دارد، در حالی که شکلک‌های صورت ذوب شده به‌ویژه مناسب است.

در همین حال، نوار وضعیت در حال حاضر به جای اعمال رنگ پس زمینه ثابت، تصویر زمینه را نشان می دهد. همچنین هیچ تغییری در ویجت صفحه اصلی تراشه‌های Paint وجود ندارد که پالت رنگ پویا فعلی را نشان می‌دهد و می‌توان برای اشتراک‌گذاری سریع از آن استفاده کرد.

اولین قسمت از تخم مرغ عید پاک اندروید 13 امروز با فعال سازی و ایموجی جدید در ساعت 13:00 نهایی می شود، اما باید دید که آیا قسمت دومی در سطح ویجت معرفی شده در سال گذشته وجود دارد یا خیر. از آنجایی که نسخه معرفی شده با اندروید 12 یک ابزار مفید برای توسعه دهندگان و کاربران نهایی به طور یکسان است، احتمالاً آن شیء صفحه اصلی باقی خواهد ماند.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: