Android 13 برای احیای اهداف Chromecast در سوئیچر صوتی

به نظر می رسد گوگل در نهایت قرار است دستگاه های Chromecast را کمی به خود اندروید نزدیک کند. با اندروید 13، به نظر می‌رسد گوگل در حال آماده‌سازی پشتیبانی از دستگاه‌های Chromecast است تا بخشی از تعویض‌کننده صوتی سیستم باشند.

تقریباً یک دهه است که کاربران اندروید می‌توانند صدا را از برنامه‌ها و خود سیستم به دستگاه‌های Chromecast ارسال کنند. این شامل پخش‌کننده‌های Google Chromecast، بلندگوهای سازگار با Cast مانند Nest Mini، دستگاه‌های Android TV و موارد دیگر می‌شود، اما اتصال به آن دستگاه‌ها معمولاً فقط در برنامه‌های مربوطه به جای خود Android کار می‌کند. این یک UX خسته کننده است، به خصوص که اندروید از Android 10 از “Suitcher Audio” پشتیبانی می کند.

زمانی تصور می شد که سوئیچر صوتی از دستگاه های Chromecast در اندروید 11 پشتیبانی می کند، اما هرگز عرضه نشد.

همانطور که توسط میشال رحمان در Esper مشاهده شد، به نظر می رسد گوگل در حال احیای این تلاش است.

نسخه جدیدی از Google Cast SDK این گزینه را باز می کند، اما لازم است که برنامه ها اجازه دهند. هنگامی که فعال باشد، اهداف Chromecast در شبکه شما در تعویض کننده صدا ظاهر می شود و سپس به شما امکان می دهد پخش را بین بلندگوی تلفن، دستگاه های بلوتوث، و Chromecast همه را از یک رابط کاربری هدف قرار می دهد.

گوگل توضیح می دهد:

Output Switcher یکی از ویژگی‌های Cast SDK است که انتقال بی‌وقفه بین پخش محلی و از راه دور محتوا را با شروع Android 13 امکان‌پذیر می‌کند. هدف کمک به برنامه‌های فرستنده است که به راحتی و به سرعت مکان پخش محتوا را کنترل کنند.

همانطور که در زیر مشاهده می کنید، این با استفاده از برخی تغییرات در برنامه منبع باز Universal Android Music Player آزمایش شد.

هنوز کاملاً مشخص نیست که چرا اندروید 13 برای این ویژگی مورد نیاز است، زیرا گوگل به وضوح قصد داشت آن را در اندروید 11 قرار دهد.

اما فراتر از آن، به «گسترش جریان» نیز اشاره شده است که به تعویض کننده صوتی اندروید 13 می آید. این به کاربران این امکان را می‌دهد که جریان خود را به چندین هدف صوتی «راه‌دور»، یعنی به دستگاه‌های سازگار با Chromecast متصل کنند.

متأسفانه، به نظر می رسد که هر دوی این ویژگی ها هنوز ناتمام هستند. به نظر می‌رسد که Stream Expansion به به‌روزرسانی‌های بیشتری برای خدمات Google Play نیاز دارد، در حالی که سوئیچر خروجی به اضافه‌کاری به آپدیت‌های برنامه نیاز دارد. در هر صورت، دیدن این نسبتاً هیجان انگیز است!

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: