لغو ثبت نام از Android 13 Beta با wipe after stable

نسخه پایدار Android 13 از امروز برای تلفن‌های پیکسل عرضه می‌شود و افرادی که از برنامه بتا اندروید استفاده می‌کنند می‌توانند پس از نصب آن به‌روزرسانی، ثبت نام دستگاه‌های خود را لغو کنند.

کسانی که اندروید 13 نسخه 4.1 بتا دارند، OTA کوچک (31.96 مگابایت در پیکسل 6 پرو) برای انتشار پایدار دریافت خواهند کرد. پس از دانلود و نصب آن به‌روزرسانی (شماره‌های ساخت نهایی ذکر شده در زیر)، می‌توانید به google.com/android/beta مراجعه کنید، تلفن خود را پیدا کنید و روی «انصراف» کلیک کنید.

  • TP1A.220624.014: Pixel 4-5a
  • TP1A.220624.021: Pixel 6 و 6 Pro
  • TP1A.220624.021.A1: Pixel 6a

می‌توانید هر زمان که بخواهید «قبل از کاهش ویژگی‌های نسخه بتا برای Android 13»، ثبت نام خود را لغو کنید. لازم نیست فوراً این کار را انجام دهید زیرا این نسخه بتا Android 13 QPR1 در ماه سپتامبر خواهد بود. QPR1 در ماه دسامبر از نسخه بتا خارج می‌شود، که در آن فرصتی دیگر برای خروج از برنامه بتا قبل از پیش‌نمایش بعدی خواهید داشت.

مهم: اگر ترجیح می دهید برنامه بتا را ترک کنید و به آهنگ پایدار عمومی اندروید 13 بازگردید، فرصتی برای لغو ثبت نام دارید. بدون پاک کردن دستگاه. لطفاً نسخه رسمی Android 13 را به‌روزرسانی و نصب کنید و سپس قبل از نصب اولین به‌روزرسانی بتای Android 13 QPR در سپتامبر، از ثبت‌نام خارج شوید. این اطمینان حاصل می کند که دستگاه شما در طول انصراف پاک نمی شود.

اگر اقدامی نکنید و دستگاه Pixel خود را در برنامه بتا ثبت‌نام کنید، به‌روزرسانی‌های بعدی بتای Android 13 را از سپتامبر دریافت خواهید کرد.

مانند سال گذشته، گوگل به آزمایش کاهش ویژگی های فصلی از طریق برنامه بتا اندروید ادامه می دهد. آنها باید در مقایسه با نسخه‌های اصلی سیستم‌عامل نسبتاً پایدار باشند، اما کسانی که می‌خواهند از بی‌ثباتی جلوگیری کنند باید کانال پایدار را انتخاب کنند و فقط به وصله‌های امنیتی ماهانه با رفع اشکال پایبند باشند.

اگر پس از نصب به‌روزرسانی بتای سپتامبر از برنامه انصراف دهید، تا زمانی که فرصت بعدی در دسامبر در دسترس قرار گیرد، همه داده‌های کاربر روی دستگاه طبق دستورالعمل‌های معمول برنامه پاک می‌شوند.

گوگل قبلاً گفته بود که “برنامه بتای Android 13 در ژوئن 2023 با انتشار عمومی Android June QPR و Pixel Feature Drop به پایان می رسد.”

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: