گوگل اندروید 13 بتا 4 را برای پیکسل عرضه می کند

پس از سه وصله نامشخص در هفته های اخیر، گوگل اندروید 13 بتا 4 را به عنوان “به روز رسانی نهایی برای آزمایش و توسعه شما” عرضه می کند. این شرکت امروز گفت که ما “فقط چند هفته تا انتشار رسمی اندروید 13” فاصله داریم.

یک تشکر بزرگ از جامعه توسعه دهندگان ما برای کمک به شکل دادن به انتشار Android 13! شما هزاران گزارش اشکال و اطلاعات بینش مشترکی را به ما ارائه کرده‌اید که به ما در بهینه‌سازی APIها، بهبود ویژگی‌ها، رفع اشکالات مهم و به طور کلی بهبود پلتفرم برای کاربران و توسعه‌دهندگان کمک کرده‌اند.

برای توسعه‌دهندگان، اندروید 13 بتا 4 یک «ساخت نامزد انتشار برای آن» است [their] آزمایش نهایی» به دنبال پایداری پلتفرم ماه گذشته با API Level 33.

پس از اتمام آزمایش، باید به‌روزرسانی‌های سازگار را برای برنامه‌ها، SDK، کتابخانه‌ها، ابزارها و موتورهای بازی خود منتشر کنید تا مطمئن شوید کاربرانی که دستگاه‌های خود را در نسخه نهایی ارتقا می‌دهند، تجربه کاربری خوبی دارند. همچنین می‌توانید با استفاده از ویژگی‌ها و APIهای جدید به ساخت عملکردهای جدید ادامه دهید و برنامه خود را در حالی که آخرین سطح API را هدف قرار می‌دهید برای کشف مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید، آزمایش کنید.


گوگل می گوید مشکلات زیر در اندروید 13 بتا 4 حل شده است:

  • رفع مشکلی که در برخی از دستگاه‌ها، دستگاه‌های بلوتوث جفت شده به سرعت به دستگاه متصل می‌شوند و از آن جدا می‌شوند.
  • مشکلی که در آن برنامه دوربین Google گهگاه در دستگاه‌های Pixel 6 و Pixel 6 Pro از کار می‌افتد، برطرف شد.
  • مشکلی را که در آن کاربر با پیمایش به سیستم به‌روزرسانی‌های سیستم را بررسی می‌کرد، برطرف شد تنظیمات > سیستم > به روز رسانی سیستم، سیستم به اشتباه Android 12 را به عنوان نسخه اندروید دستگاه گزارش کرد، حتی زمانی که دستگاه قبلاً با موفقیت به نسخه Android 13 به روز شده بود. [Note: Also fixed in Beta 3.3]
  • مشکلی در دستگاه‌های Pixel 6 و Pixel 6 Pro که گاهی اوقات صفحه «در حال پخش» در آن گیر می‌کرد، برطرف شد. دانلود دیتابیس آهنگ.

ما هنوز هیچ تغییر یا اضافه‌ای از نسخه بتا 3.2/3 در پایان ماه گذشته پیدا نکرده‌ایم.

مطالب پیشنهادی  الگوریتم فیس بوک چگونه محتوای خبرخوان را رتبه بندی می کند


برنامه Android Beta Feedback در تلفن‌های Pixel برای ثبت مشکلات موجود است. می‌توانید از کشوی برنامه یا از طریق تنظیمات سریع به آن دسترسی داشته باشید تا باگ‌ها را در ردیاب شماره Google ثبت کنید، در حالی که انجمن بتای Android در Reddit است.

تصاویر سیستم Android 13 Beta 4 برای Pixel 4 (XL)، Pixel 4a، Pixel 4a 5G، Pixel 5، Pixel 5a، Pixel 6 و Pixel 6 Pro و همچنین در شبیه ساز اندروید در دسترس هستند.

البته اکثر کاربران بتا 4 (TPB4.220624.005) را با وصله امنیتی ماه جولای از وب سایت برنامه بتا اندروید نصب می کنند. کسانی که در نسخه بتا 3.3 هستند می توانند در ساعات آینده منتظر به روز رسانی OTA باشند. اگر به کمک نیاز دارید، راهنمای کامل ما در مورد نصب اندروید 13 در اینجا آمده است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور