گوگل اندروید 13 بتا 3 را برای گوشی های پیکسل منتشر کرد

به دنبال جدیدترین نسخه در I/O 2022، گوگل امروز اندروید 13 بتا 3 را برای گوشی های پیکسل عرضه می کند. نقطه عطف پایداری پلت فرم برای توسعه دهندگان برنامه، رفتارهای سیستم و API های نهایی را به ارمغان می آورد.

این زمان برای شروع آزمایش نهایی و کار توسعه مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که نسخه سازگار برنامه شما در زمان انتشار نهایی در اکوسیستم برای کاربران آماده است. اندروید 13 در حال حاضر یک سطح استاندارد API را ارائه می دهد.

با API سطح 33 SDK و NDK API که اکنون نهایی شده است، Google توصیه می‌کند که توسعه‌دهندگان «آزمایش نهایی سازگاری برنامه‌ها، SDKها و کتابخانه‌ها را آغاز کنند» و همچنین انتشار در تراک‌های آلفا و بتا در Play Store را آغاز کنند.

تغییرات کلیدی رفتار Android 13 شامل مجوز اعلان‌های جدید و پیش‌نمایش گوشه کلیپ‌بورد می‌شود، با این که Google به توسعه‌دهندگان می‌گوید مطمئن شوند برنامه‌ها داده‌های حساس مانند گذرواژه‌ها و اطلاعات پرداخت را پنهان می‌کنند. سایر تغییراتی که برنامه‌ها باید آزمایش کنند شامل کنترل‌های رسانه غنی‌تر، و همچنین مجوزهای جدیدی است که دسترسی به فایل رسانه، حسگرهای بدنه و Wi-Fi را پوشش می‌دهد.


مثل همیشه، برنامه Android Beta Feedback در دستگاه‌های Pixel برای ثبت مشکلات موجود است. کاربران می‌توانند از کشو یا از طریق تنظیمات سریع به آن دسترسی داشته باشند تا باگ‌ها را در ردیاب مشکل Google ثبت کنند، در حالی که انجمن Android Beta در Reddit است.

تصاویر سیستم Android 13 Beta 3 برای Pixel 4 (XL)، Pixel 4a، Pixel 4a 5G، Pixel 5، Pixel 5a، Pixel 6 و Pixel 6 Pro و همچنین در شبیه ساز اندروید در دسترس هستند.

مطالب پیشنهادی  چگونه Pixel's Now Playing را در هر تلفن اندرویدی دریافت کنیم

البته اکثر کاربران بتا 3 (XXX) را با وصله امنیتی ژوئن از طریق وب سایت برنامه بتای اندروید نصب خواهند کرد. کسانی که در نسخه بتا 2 هستند می توانند در ساعات آینده منتظر به روز رسانی OTA باشند. اگر به کمک نیاز دارید، راهنمای کامل ما در مورد نصب اندروید 13 در اینجا آمده است.

OTA ها هنوز در دسترس نیستند.

  • Pixel 6 Pro: Factory Image — OTA
  • Pixel 6: Factory Image — OTA
  • Pixel 5a: Factory Image — OTA
  • Pixel 5: Factory Image — OTA
  • Pixel 4a (5G): تصویر کارخانه – OTA
  • Pixel 4a: Factory Image — OTA
  • Pixel 4 XL: Factory Image — OTA
  • Pixel 4: Factory Image — OTA

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور