Android 13: ثبت اثر انگشت در صفحه نمایش، رابط کاربری به روز شده را دریافت می کند

اندروید 13 بتا 3 که احتمالاً برای کمک به بهبود فرآیند ثبت اثر انگشت شما در دستگاه‌های دارای خواننده‌های درون‌نمایشگر، یک رابط کاربری ثبت‌نام جدید به دست آورده است.

البته، با توجه به اینکه سری پیکسل 6a و پیکسل 7 هنوز به طور رسمی در دسترس نیستند، این بدان معناست که رابط کاربری جدید در حال حاضر به پیکسل 6 و 6 پرو محدود شده است. اگر دستگاهی را به‌روزرسانی کنید که قبلاً داده‌های بیومتریک از قبل ثبت‌شده دارد، ممکن است هرگز این رابط کاربری جدید را نبینید. با این حال، هنگام ثبت اثر انگشت یا اثر انگشت، در مراحل آخر این فرآیند در اندروید 13 بتا 3، انیمیشن و راهنماهای جدیدی را مشاهده خواهید کرد که به شما کمک می کند تا خواندن بهتر انگشت خود را داشته باشید.

با توجه به فشار بدی که اسکنرهای اثرانگشت زیر نمایشگر Pixel 6 و 6 Pro دریافت کرده‌اند، احتمالاً این راهنمایی جدید و رابط کاربری بهبود یافته برای اطمینان از فرآیندهای ثبت نام بهتر برای همه کاربران اضافه شده است. ما می دانیم که Pixel 6a آینده از یک اسکنر زیر نمایشگر متفاوت استفاده خواهد کرد، اما باید دید که آیا این تغییر جدید به کاهش مشکلات سری Pixel 6 کمک می کند یا خیر.

با افزودن یک رابط کاربری ثبت‌نام اثر انگشت جدید در اندروید 13، زمان شروع تنظیم انگشت و افزودن انتهای یا لبه‌ها را واضح‌تر می‌کند. در اندروید 12، در حال حاضر از یک پیام متنی در کنار براکت های راهنما استفاده می شود که در واقع با فشار دادن انگشت روی صفحه نمایش، کاملاً قابل مشاهده نیستند.

مطالب پیشنهادی  Core Web Vital Ranking توسط صنعت افزایش می یابد

ایجاد این تغییر در بخش ثبت نام اثر انگشت در اندروید 13 می‌تواند مزایای عمده‌ای برای سری Pixel 7 آینده داشته باشد، اما همچنین می‌تواند به افرادی که با گوشی فعلی پیکسل 6 خود مشکل دارند کمک کند و از زمان‌های بازگشایی بهتر قفل هنگام استفاده از روش جدید باز کردن قفل اطمینان حاصل کند.

حتماً نظر خود را در مورد این تغییر در بخش نظرات زیر به ما بگویید. از طرف دیگر، اگر موفق به فلش کردن بیلد اندروید 13 بتا 3 بر روی دستگاه خود شده اید و هر چیز جدید یا قابل توجهی را مشاهده کرده اید، حتما تماس بگیرید. در توییتر.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور