Android 13 Beta 3: نوار پیمایش اشاره‌ای اکنون به طرز ماهرانه‌ای پررنگ‌تر است

اگر از روش ناوبری ژست‌های حرکتی در اندروید 13 بتا 3 استفاده می‌کنید، نوار ناوبری کمی پررنگ‌تر و شبیه نوار ژست‌های آشنای iOS به‌روزرسانی شده است.

اندروید 13 بتا 3 قبل از انتشار پایدار آینده سیستم عامل موبایل بعدی توسط گوگل، اصلاحات بیشتری را ارائه می دهد. در حالی که این به هیچ وجه تغییر بزرگی نیست، در واقع اولین تغییری است که در نوار ناوبری حرکتی از زمان معرفی آن با اندروید 10 ایجاد شده است. روش های ناوبری سه دکمه ای و دو دکمه ای قبلی به طور پیوسته به عنوان Google کنار گذاشته شده اند. به طور کامل روی ژست‌ها با همه دستگاه‌های جدید تمرکز می‌کند.

همانطور که در اسکرین شات‌های زیر می‌بینید، نوار ناوبری ژست‌های نازک در اندروید 12 در اندروید 13 بتا 3 قوی‌تر و به طرز ماهرانه‌ای پررنگ‌تر می‌شود. این مطمئناً به شفاف‌تر شدن آن کمک می‌کند، اما بیش از یک صدای ضعیف از iOS دارد – که منحصراً از ژست‌های حرکتی استفاده می‌کند. در گوشی های منتخب از iPhone X 2017:

در حالی که این یک تغییر زیبایی است، این عنصر مهم رابط کاربری را با آنچه در سایر OEM ها در دسترس است، سازگارتر می کند. همچنین ممکن است برخی از تبدیل‌شدگان iOS و کاربران سامسونگ را که هنگام استفاده از ناوبری حرکتی در تلفن‌های هوشمند خود به تب برجسته‌تر heads-up عادت کرده‌اند، راضی کند.

ناحیه نوار پیمایش در Android 13 Beta 3 تنها به صورت بصری افزایش می‌یابد، بدون اینکه تأثیری بر عملکرد حرکات کشیدن انگشت از صفحه اصلی یا در برنامه‌ها داشته باشد. گفته می‌شود، این می‌تواند یک تغییر نسبتاً تفرقه‌انگیز باشد که ممکن است برخی از طرفداران طولانی مدت قرص نازک‌تری را که تقریباً سه سال است استفاده می‌شود، ناامید کند.

حتماً نظر خود را در مورد این تغییر آرایشی در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. از طرف دیگر، اگر موفق به فلش کردن بیلد اندروید 13 بتا 3 بر روی دستگاه خود شده اید و هر چیز جدید یا قابل توجهی را مشاهده کرده اید، حتما تماس بگیرید. در توییتر.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور