حالت خواب اندروید 13; رابط کاربری جدید، تصاویر پس زمینه کم نور

برای اندروید 13، گوگل نحوه ظاهر حالت Bedtime ارائه شده توسط Digital Wellbeing را مجدداً طراحی کرده است، در حالی که گزینه نسبتاً مفیدی به نام “Dim the wallpaper” را اضافه کرده است.

تغییرات با حالت Bedtime شروع می‌شود که دارای رابط کاربری جدید Material You preference در Android 13 است تا تنظیم و مدیریت آن آسان‌تر شود. پس از باز کردن از تنظیمات یا میانبر Digital Wellbeing ‘برنامه’، با لیست جدید مبتنی بر کارت روبرو خواهید شد.

کارت اول وضعیت فعلی حالت زمان خواب را با یک دکمه سریع «اکنون روشن کنید» را یادداشت می کند. وقتی فعال است، یک انیمیشن شایان ستایش (کامل با یک CAT) و دو گزینه وجود دارد: «فعلاً خاموش» و «مکث برای 30 دقیقه».

«روتین زمان خواب» کارت بعدی است: از یک برنامه زمانبندی (در همان زمان رابط کاربری قبلی)، روشن کردن هنگام شارژ کردن، یا هیچ (برای کنترل دستی) استفاده کنید.

«سفارشی کردن» آخرین بخش با «مزاحم نشوید برای حالت زمان خواب» و «خاموش کردن حالت زمان خواب در زنگ بعدی» بدون تغییر نسبت به قبل است. جدید یک “گزینه های صفحه قبل از خواب” است با:

  • مقیاس خاکستری
  • صفحه نمایش را تاریک نگه دارید: نمایشگر همیشه روشن را خاموش کنید
  • کاغذ دیواری را کم نور کنید
  • تم تاریک

کم نور کردن کاغذدیواری در حالت زمان خواب برای تیره‌تر شدن بسیار مفید است و با مجموعه Nature Swept Pixel 6a ظاهر جالبی ایجاد می‌کند.

نسخه 1.1.463639936.beta (409068) که دیروز به طور گسترده در کانال بتا منتشر شد، (h/t) را فعال می کند میشال رحمان) این گزینه جدید کم نور کردن کاغذ دیواری. ما برای اولین بار این گزینه را در ماه مه پیش نمایش کردیم. در همین حال، به نظر می‌رسد طراحی مجدد Android 13 حالت Bedtime در اواسط جولای، اگر نه زودتر، آغاز شده است. اصلاح در تلفن‌های Android 12 Pixel که امروز بررسی کردیم ظاهر نمی‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور