اندروید 13 اندروید اتو را برای تعدادی از دارندگان پیکسل شکست

اگر اندروید 13 توانایی شما برای استفاده از Android Auto را شکست، به نظر می رسد که شما تنها نیستید، اما گوگل در حال بررسی این مشکل است.

گوگل در آخرین به‌روزرسانی رشته مشکلات شناخته شده خود برای Android Auto، به مشکلی اشاره کرد که در آن برخی از دارندگان Google Pixel می‌گویند که این پلتفرم پس از به‌روزرسانی اندروید 13 به درستی کار نمی‌کند.

این موضوع برای اولین بار در اوایل سپتامبر و پس از انتشار رسمی اندروید 13 ظاهر شد و به نظر می رسد تأثیر محدودی در کل داشته است. به نظر می‌رسد که تنها چند مورد تایید شده در این تاپیک به تفصیل آمده است، در درجه اول در مورد پیکسل 5.

این مطمئناً یک مسئله مهم نیست، اما گوگل در این مورد است.

همراه با افزودن این مشکل به لیست مشکلات شناخته شده، گوگل نیز ماه گذشته در نظری تایید کرد که این مشکل برای بررسی به تیم اندروید اتو ارسال شده است.

از شما برای گزارش این موضوع متشکریم. ما مشکل شما را به سایر اعضای تیم ارسال کرده ایم و شما را در جریان اطلاعات موجود قرار خواهیم داد.

هنوز هیچ اصلاحی به عنوان موجود تایید نشده است.

برخی از کاربران در تاپیک گزارش می‌دهند که بازنشانی سیستم اطلاعات سرگرمی خودرویشان این مشکل را برطرف کرده است، برخی دیگر می‌توانند این مشکل را با فرو رفتن در تنظیمات برنامه‌نویس تلفن خود و تغییر «پیکربندی پیش‌فرض USB» به نفع «انتقال فایل/Android Auto» حل کنند. بدیهی است که هیچ یک راه‌حل ایده‌آل نیست، بنابراین امیدواریم که گوگل بتواند زودتر راه‌حلی برای رفع این مشکل ارائه دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: