Android 13 با وصله امنیتی آگوست به صورت زنده، Pixel OTA را هم‌اکنون دانلود کنید

علاوه بر تغییرات بصری و عملکردی، اندروید 13 همچنین پچ امنیتی آگوست را پس از دو هفته تاخیر که شامل انتشار توقفگاه نیز می‌شود، به ارمغان می‌آورد. اگر نمی خواهید منتظر بمانید، OTA رسمی و تصاویر کارخانه اکنون در دسترس هستند.

انتشار پایدار اندروید 13 در ماه آگوست بسیار زودتر از راه‌اندازی سال گذشته در ماه اکتبر، که قبلاً به‌جای راه‌اندازی همزمان با پیکسل، در ابتدا به AOSP ضربه زد، قابل توجه بود.

البته، اندروید 13 دارای جدول زمانی پیش‌نمایش شتاب‌دار با یک پیش‌نمایش توسعه‌دهنده کمتر و ورود به نسخه بتا قبل از I/O 2022 در ماه مه بود. گفتنی است، بتا 3 در ژوئن به طور غیر متعارف شاهد تعداد زیادی پچ با تعدادی اصلاح بود.

کسانی که قبلاً Android 13 Beta 4.1 را اجرا می‌کردند، می‌توانند انتظار OTA کوچک‌تری را تا نسخه پایدار نهایی با وصله امنیتی آگوست داشته باشند.

مانند سال گذشته، برنامه بتا اندروید باز باقی خواهد ماند و تست کردن ویژگی تا سال آینده ادامه خواهد یافت. پس از اینکه افرادی که در این برنامه ثبت نام کردند نسخه 13 نهایی را دریافت کردند، می توانند برای انصراف از سایت بازدید کنند و نیازی به پاک کردن پیکسل خود نخواهند داشت.

به‌روزرسانی هوایی در حال حاضر برای کاربران پایدار منتشر می‌شود، اما اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید، می‌توانید به‌صورت دستی با تصاویر زیر بارگذاری کنید.

  • Pixel 6a: Android 13 —
  • Pixel 6 Pro: Android 13 —
  • پیکسل 6: اندروید 13 —

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: