اندروید 13 دارای AR و مجسمه در حال چرخش واقعی است

در حالی که نسخه‌های اندرویدی دیگر به نام دسرها نامگذاری نمی‌شوند، گوگل همچنان هر به‌روزرسانی اصلی را با یک مجسمه «عدد» علامت‌گذاری می‌کند. مجسمه اندروید 13 – هم نسخه AR و هم واقعی – به دلیل دو برابر شدن به عنوان یک تاب قابل توجه است.

مانند 11 و 12، گوگل – برای راه اندازی AOSP و Pixel – دیروز مجسمه Android 13 AR را منتشر کرد. می‌توانید با این مدل در وب بازی کنید، در حالی که دکمه «مشاهده در سه بعدی» در دستگاه‌های اندرویدی که از ARCore پشتیبانی می‌کنند وجود دارد.

تم گوگل برای مجسمه اندروید 13 یک تاب است که در آن نوار بالای آبی که زنجیره های فلزی از آن امتداد می یابند “1” و نیمکت سبز رنگ “3” است. آن قطعه بالا، که محل اصلی هد اندروید است، دارای “سیزده” است که به 13 زبان از جمله باینری 4 بیتی (1101) نوشته شده است.

شما می توانید این جزئیات را در مدل AR و مجسمه واقعی در Mountain View، کالیفرنیا مشاهده کنید، که در مقایسه با مجسمه های دسر برای عموم قابل دسترسی نیست.

به نظر می رسد که این تخم مرغ عید پاک امسال باشد. اندروید 11 دستوری برای کیک مخملی قرمز (RVC) داشت، در حالی که اندروید 12 طعم های مخروطی برفی مختلف Material You را ارائه می کرد. چیزی که امروز مربوط به تیرامیسو است نیز می‌توانست لذت بخش باشد.

به عنوان یک «نکات حرفه‌ای»، گوگل می‌گوید «مجسمه را کوچک کنید تا یک رومیزی شیک بسازید» که یک اسباب‌بازی فوق‌العاده شبیه به گهواره نیوتن را می‌سازد! مدل امسال قطعاً الهام‌بخش‌ترین مدل است و فقط یک عدد نیست.

توجه: “Swingin Party” توسط The Replacements، و همچنین جلد Lorde.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: