چیزهای جدید برای مشاغل در Android 13

نمایه کاری در حال حاضر کمک می‌کند تا داده‌های شرکت در دسترس و ایمن بماند، و داده‌های نمایه شخصی خصوصی و جداگانه – همه در یک دستگاه واحد. در Android 13، نمایه کاری به کارمندان تجربه ای روان تر می دهد و طراحی ساده تر، بهره وری بهبود یافته و قابلیت های جدید بین دستگاهی را ارائه می دهد.

پیمایش بین نمایه‌های کاری و شخصی اکنون بصری‌تر است، همه اینها در عین احترام به خط‌مشی‌های مدیر بین‌نمایه‌ای. کارمندان می توانند بسته به محل نصب برنامه، انتخاب کنند که در نمایه کاری یا شخصی خود باز کنند. اگر ترجیح می‌دهند محتوای مربوط به کار را از برنامه‌های شخصی خود دور نگه دارند، بنابراین یک ویدیوی آموزشی مرتبط با کار در YouTube بر فهرست تماشای شخصی‌شان تأثیر نمی‌گذارد، مثلاً «آن‌ها می‌توانند انتخاب کنند که به آن محتوا دسترسی داشته باشند. به جای آن در مرورگر خود کارمندان همچنین می‌توانند هنگام اشتراک‌گذاری تصاویر با یک برنامه، بین گالری‌های کاری و شخصی خود جابه‌جا شوند و به جای کل کتابخانه رسانه‌ای خود، فقط به فایل‌های انتخابی دسترسی داشته باشند.

در نمایه کاری نیز ابزارهای بهره وری بیشتری خواهید یافت. دیکته هوشمند اکنون در برنامه‌های نمایه کاری در دستگاه‌های Pixel در دسترس است، بنابراین توصیه‌های دیکته Android از هم جدا می‌مانند – و اصطلاحات تخصصی سازمانی را برای ایمیل‌های کاری از چت‌های شخصی دیکته می‌کنند. همه دستگاه‌های Android 13 اکنون می‌توانند از ارتباطات میدان نزدیک (NFC) از برنامه‌های کاری برای فعال کردن موارد استفاده مانند نشان‌های دسترسی دیجیتال و ضربه زدن به پرداخت از نمایه کاری استفاده کنند.

به لطف ادغام های جدید بین Phone Hub و Android و ChromeOS، ویژگی های بهره وری بیشتری به زودی در Android 13 ارائه می شود. کارمندان می‌توانند به‌طور ایمن به اطلاعات کاری که در تلفن‌هایشان است – از جمله پیام‌ها، اعلان‌ها و تصاویر – از Chromebook شرکت‌شان پاسخ دهند و به آنها دسترسی داشته باشند. و این تعاملات با رمزگذاری سرتاسر و سیاست های مدیریت شرکت محافظت می شود.

امنیت داخلی و حریم خصوصی