Android 12 QPR3 با وصله امنیتی ژوئن در حال انتشار برای Pixel

پس از سه ماه آزمایش، اندروید 12 QPR3 با وصله امنیتی ژوئن امروز برای Pixel 4/XL، Pixel 4a، Pixel 4a 5G، Pixel 5، Pixel 5a، Pixel 6 و Pixel 6 Pro عرضه می شود.

همزمان با آخرین نسخه کاهش ویژگی پیکسل، انتشار سه ماهه پلتفرم 3 همچنان به طور رسمی اندروید 12.1 است، و در ماه مارس این نسخه .x رخ داد.

در مقایسه با 12 لیتر در ماه مارس، حاوی افزودنی های زیادی برای کاربر نیست. از Settings > Sound & Vibration، می توانید «Always show icon when in vibrate mode» را برای نوار وضعیت فعال کنید. اخیراً فقط زمانی ظاهر می شود که سایه تنظیمات سریع را پایین می کشید.

در همین حال، QPR3 یافتن ویجت باتری را آسان‌تر می‌کند، زیرا اکنون به جای «خدمات تنظیمات» در لیست اصلی، در زیر «باتری» قرار دارد.

کسانی که در برنامه اندروید 12 بتا ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند با خیال راحت بدون پاک کردن تلفن خود از این برنامه انصراف دهند پس از نصب QPR3 OTA. با این حال، هیچ اقدام کاربر نهایی دیگری نیاز نیست زیرا برنامه از قبل برنامه ریزی شده است که پس از این به روز رسانی به پایان برسد.

23 مشکل امنیتی در وصله اندروید 12 ژوئن مورخ 01-06-2022 و 18 برای 05-06-2022 حل شده است. آسیب پذیری ها از زیاد تا بحرانی متغیر است.

به‌روزرسانی‌های امنیتی Pixel 3a و 3a XL ماه گذشته به‌طور رسمی به پایان رسید، اما گوشی‌های میان‌رده 2019 گوگل شاهد آخرین نسخه این ماه بودند، اگرچه هنوز در وصله امنیتی ماه می وجود دارد.

بولتن اختصاصی برای دستگاه‌های Google 79 اصلاح امنیتی را فهرست می‌کند.


FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: