اندروید 12 برای گلکسی تب A8 در اروپا عرضه می شود

سامسونگ اکنون شروع به ارائه به روز رسانی اندروید 12 برای تبلت مقرون به صرفه Galaxy Tab A8 در مناطق منتخب اروپا کرده است.

با وجود این واقعیت که اندروید 13 در حال حاضر برای گوشی های پیکسل در دسترس است و One UI 5.0 بتای آن در حال انجام است، نسخه های LTE Galaxy Tab A8 نسخه پایدار اندروید 12 سال گذشته را دریافت می کنند. این تبلت مقرون به صرفه در ژانویه 2022 عرضه شد و به طرز شگفت انگیزی با اندروید 11 از پیش نصب شده عرضه شد. با قیمت 229 دلار، به نظر می رسد یک بسته نسبتاً محکم با ساخت سیستم عامل قدیمی تر اختلاف نظر داشته باشد.

همانطور که توسط SamMobile گزارش شده است، به روز رسانی OTA اکنون در بخش های وسیعی از اروپا از جمله اتریش، بلغارستان، منطقه بالتیک، جمهوری چک، فرانسه، یونان، مجارستان، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، شمال اروپا، لهستان، پرتغال آغاز شده است. ، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئیس، و بریتانیا.

اندروید 12 در Samsung Galaxy Tab A8 با One UI 4.0 به جای آخرین نسخه 4.1 که در سری Galaxy S22 یافت می شود، ارائه می شود. تغییرات زیادی در رابط کاربری وجود ندارد، اما به‌روزرسانی‌های زیادی برای بهبود رابط کاربری One UI در این تبلت ارزان اندروید وجود دارد.

Material You و Dynamic Color گنجانده شده‌اند، که بر اساس تصویر زمینه سیستم، دستگاه شما را طرح‌بندی می‌کند. همچنین با میکروفون و نشانگرهای دسترسی دوربین جدید، کنترل‌های حریم خصوصی پیشرفته‌تری وجود دارد، به‌علاوه موارد دیگر که می‌توانید در بخش کامل زیر مشاهده کنید. شایان ذکر است که از آنجایی که این تبلت به جای یک گوشی هوشمند ممکن است برخی از ویژگی ها حذف شوند.

اندروید 12 برای گلکسی تب A8 نسخه سفت‌افزار را ارائه می‌کند X205XXU1BVI6، که باید از طریق یک به روز رسانی OTA طی هفته های آینده در مناطق فوق الذکر وارد شود. برای بررسی اینکه آیا به‌روزرسانی OTA منتظر است، به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب بروید.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: