برنامه بتای اندروید 12 برای گوگل پیکسل با QPR3 به پایان می رسد

با راه‌اندازی QPR3 و کاهش ویژگی‌های پیکسل در ژوئن، برنامه بتای Android 12 در حالی پایان می‌یابد که کاربران نیازی به انجام هیچ اقدام دیگری ندارند.

برنامه بتای اندروید 12 در ماه مه گذشته در I/O 2021 با بتا 1 پس از سه پیش نمایش توسعه دهندگان آغاز شد. در مقایسه با سال‌های گذشته، گوگل پس از انتشار پایدار اندروید 12 در ماه اکتبر، آن را باز نگه داشت تا امکان آزمایش اندروید 12L (12.1) در دسامبر (تا مارس) و بعداً QPR3 (مارس تا ژوئن) را فراهم کند.

با انتشار نسخه 3 پلتفرم فصلی، پیش نمایش ها اکنون به پایان رسیده است زیرا توجه ها به اندروید 13 معطوف شده است.

ما مشتاقیم اعلام کنیم که نسخه رسمی اندروید 12 ژوئن از امروز در سراسر جهان برای دستگاه های پیکسل عرضه می شود! این پایان برنامه بتای Android 12 (QPR3) ما است.

بعد از نصب به‌روزرسانی عمومی ژوئن در Pixel (از طریق OTA یا بارگذاری جانبی)، می‌توانید به صورت دستی «بدون پاک کردن داده از برنامه بتا انصراف دهید». که گفتبا توجه به اینکه آزمایش Android 12 به پایان رسیده است، «دستگاه(های) شما به طور خودکار در هفته های آینده از برنامه بتا خارج می شوند.

از امروز بعد از ظهر، وصله امنیتی ژوئن هنوز به طور گسترده برای کاربران پایدار یا بتا منتشر نشده است. مشخص نیست که آیا گروه دوم در نتیجه یک برآمدگی OTA کوچکتر خواهند داشت یا خیر.

گوگل می‌گوید «دستگاه‌هایی که در اندروید 12 بتا ثبت‌نام کرده‌اند، نسخه‌های بتای اندروید 13 را به‌طور خودکار دریافت نمی‌کنند». نسبتا:

… می توانید با حذف دستگاه خود از نسخه بتا اندروید 12 قبل از ثبت نام در اندروید 13 بتا، در برنامه اندروید 13 بتا ثبت نام کنید.

با نگاهی دورتر، گوگل برنامه بتای اندروید 13 را تا ژوئن 2023 با انتشار عمومی Android ژوئن QPR و Pixel Feature Drop حفظ خواهد کرد، اگرچه مشخص نیست که آیا نسخه دیگری از نوع L را دریافت خواهیم کرد یا خیر. از نظر بزرگی، اواخر امسال.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 12:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: