دارندگان پیکسل به جای اندروید 13 به‌روزرسانی اندروید 12 را مشاهده می‌کنند

گوگل دیروز اندروید 13 را برای دارندگان پیکسل حذف کرد، اما به نظر می‌رسد که برخی از دارندگان پیکسل این به‌روزرسانی را به درستی مشاهده نمی‌کنند. درعوض، گزارش‌های فزاینده‌ای مبنی بر مشاهده یک «به‌روزرسانی» اندروید 12 برای دارندگان پیکسل به دستگاهشان وجود دارد.

اندروید 13 از طریق ابزارهای معمولی مانند بارگذاری جانبی یا استفاده از ابزار داخلی OTA در دسترس دارندگان پیکسل است. با این حال، در مورد دومی، گزارش‌های زیادی مبنی بر مشاهده «به‌روزرسانی» اندروید 12 توسط مالکان Google Pixel وجود دارد.

جستجو بیش از چند دقیقه طول نمی کشد بر توییتر به پیدا کردن چندین گزارش ها مشکل، و چند رشته در حال رشد در ساب ردیت r/GooglePixel در رابطه با همین مشکل وجود دارد. دارندگان پیکسل به منوی تنظیمات می‌روند تا به‌روزرسانی را بررسی کنند و سپس به آنها گفته می‌شود که می‌توانند به اندروید 12 به‌روزرسانی شوند.

البته اندروید 12 نسخه ای است که آنها قبلاً در آن هستند.

به‌روزرسانی اشتباه، تغییرات را برای اندروید 12 نشان می‌دهد و حتی برای برخی بیش از 2 گیگابایت وزن دارد، اما برخی دیگر فرض کرده‌اند که شاید این فقط یک مشکل زیبایی است و در واقع به‌روزرسانی اندروید 13 در پشت صحنه است. متأسفانه اینطور است نه به نظر می رسد این مورد است. حداقل یکی از کاربران به‌روزرسانی را انجام داد و تا پایان یافت که هنوز در اندروید 12 بود.

در بیشتر موارد، به نظر می‌رسد که این مشکل عمدتاً بر دارندگان پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو تأثیر می‌گذارد، اما برخی از دستگاه‌های پیکسل 5a را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد، بنابراین مطمئناً یک مشکل مجزا نیست. به نظر می رسد ممکن است که این می تواند مربوط به آپدیت آگوست گوگل باشد که در بالای اندروید 12 قرار داشت، اما با توجه به این موضوع که پیکسل های قدیمی تر را تحت تاثیر قرار می دهد، ما مطمئن نیستیم که این دو به هم مرتبط باشند.

این نوع چیزها کاملاً بی سابقه نیست، اما با این وجود عجیب است. به احتمال زیاد، گوگل ظرف یک روز آینده راه حلی برای شما خواهد داشت – اگر در این مدت می خواهید اندروید 13 را دریافت کنید، ما یک راهنمای کامل در مورد نحوه نصب به روز رسانی داریم.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: